Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kaphattam fertőzést a tangától?

Kaphattam fertőzést a tangától?

Figyelt kérdés

Hétvégén voltam egy barátnőmmel wellnessezni, tangás fürdőruha volt rajtam. Éppen áztattuk magunkat egy medencében a délelőtt folyamán mikor sürgősen el kellett mennem nagywc-re. Utána rögtön visszamentem a vízbe és egész nap abban a bugyiban voltam. Ma már úgy keltem, hogy csíp és viszket odalent. Olvastam hogy fenékből át tud vinni bacikat a tanga a hüvelybe, megijedtem, hogy ez történhetett. Szerintetek?


21/n



2020. nov. 10. 19:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
inkább a vízben kaphattál el valamit. szerintem
2020. nov. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
A vizbol is kaphattal el, de a tanga is lehetett problemas, igen. Sajnos en nem is tudok tangat hordani, csak ritkan, mert sokszor elkapok akkor valamit, ha sokat hordom:/
2020. nov. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
29%

Na, megint a kakifantom.

Ne etessétek a trollt.

2020. nov. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%

Bizony a tanga lesz a ludas. Ha delelott kakiltal es estig abban a bugyiban usztal, jarkaltal, akkor sanszos.


Bar ilyenkor en a helyedben megmosnam elotte vizzel a fenekem mielott visszamegyek a medencebe.


Jo tanacs, hogy legkozelebb vagy vegyel fel rendes bugyit vagy ha szarnod kell, elotte intezd el es mosakodj meg.


Orvoshoz lehet nem artana elmenned.

2020. nov. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok. Nem tudom miert pontoztatok le, de en allando felfazasos tunetekkel kuszkodtem, akkor szokam le a tangarol is orvos tanacsara, es azota sokkal ritkabban is jon elo.
2020. nov. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Simán lehet a tangától, vagy attól, hogy egész nap nedves bugyiban voltál.

Az viszont elég undorító és igénytelen dolog, hogy szarás után nem csapattad le az altested, és úgy mentél be a medencébe, fekáliával szennyezve a vizet, szarcsíkos tangával...

2020. nov. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van az előttem szólónak, legalább a többi wellnessezőt megtisztelhetted volna azzal, hogy trágyázás után nem mész vissza szaros seggel és tangával a vízbe.


Vízbe is belefingottál legalább?

2020. nov. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Fúj nem, dehogyis...


És nem szaros seggel mentem vissza a vízbe, nem tudom mit hisztek rólam.

2020. nov. 12. 12:11
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

Hogy mit? Én például azt hiszem (vagyis tudom) hogy te vagy az a kakifétises kisfiú aki minden nap kiír valami hasonló kérdést. Mindig lánynak adod ki magad, és mindig szerepel a kaki a történetben.

Nem gyk-s hozzászólásokra kéne minden nap recskázni hanem kezeltetni magad.

2020. nov. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Már bocsi, de tényleg nem tudom, hogy miről beszélsz... Le sem írtam azt a szót hogy kaki a sztorimban. Ez történt amit írtam, és ez az első kiírt kérdésem az oldalon.
2020. nov. 12. 12:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!