Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csak én hordok minden nap...

Csak én hordok minden nap betétet? (folyás)

Figyelt kérdés

Ez a kérdés kifejezetten csak is LÁNYOKNAK szól!


Nekem kicsit erősebb folyásom van amit megállapítottak, hogy gomba de kezelem ami most szünetel mert nem hat a szer és új orvos keresésében vagyok épp. De ettől leszámítva sokszor van, hogy tényleg sok folyásom van főleg ovulációkor. Menstruációkor rendes betétet hordok de azt is csak 2-3 napig kell utána elég ez a vékonyabb tisztasági. Kicsit szégyellem, de nélküle meg kellemetlen lenne ha véletlen befolyna és inkább trutyiban üljek? Annyira irigylem az olyan lányokat akiknek nincs semennyi folyásuk és egész nap lehetnek egy szál bugyiban és ezt én is szeretném, mert néha idegesít a betét. Főleg, hogy ha majd lesz barátnőm (igen leszbikus vagyok) akkor nem kellemetlen ha mondjuk szex előtt letolja a bugyit és ott a kicsit nedves betét? Vagy ez úgy megy, hogy előtte fürdünk és aztán? Mert érdekes, hogy fürdés után teljesen tisztának érzem magam főleg ha borotváltam. Nyugtassatok meg, hogy más is hord ilyen betétet folyása miatt. Mennyire kellemetlen nektek vagy megszoktátok?



2021. febr. 13. 00:20
1 2 3 4 5 6
 11/51 A kérdező kommentje:

9.mentem is orvoshoz és leírtam ezt :D..

csak sz.r volt és keresnem kell másikat.

amúgy ha lenne párom akkor előtte szerintem csak nem ciki a betét dolog hogy el kell rejtsem nem? ő ettől is szeretne :)..bár előtte úgyis szólnék legalább kicsit hadd töröljem meg azt mehet :D

10.soha nem hallottam még erről :O

nem kényelmetlen? mennyire garancia hogy felszivja? hol lehet ilyet kapni?

2021. febr. 13. 01:57
 12/51 anonim ***** válasza:
90%
Tudom hogy elmentél, csak abból következtettem arra hogy nem azonnal, hogy írtad hogy a barátnőd mondta hogy menj, és nem magadtól mentél azonnal, ahogy megjelent a probléma :)
2021. febr. 13. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
96%

Mióta szültem, van egy kis inkontinenciám. Pedig császáros voltam.

A mennyisége nem nagy, de elég, ha kicsit teltebb a hólyagom és akkor már bármitől elcseppenhet, egy mozdulattól, egy tüsszentéstől, köhögéstől. Ezért nem merek már tisztasági betét nélkül lenni, minden nap hordom.

Szerintem ismerkedéskor ez ciki lehet, akár kiábrándító is lehet egy fiúnak, de komoly kapcsolatban már nem.

2021. febr. 13. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 A kérdező kommentje:

13.fiú nincs a képben csak is lány ahogy írtam is :D

amúgy milyen tisztasági betétet használtok?

nekem a bella jött be valahogy.

dobozzal is elfér táskában és nekem tök olcsó :D

2021. febr. 13. 03:21
 15/51 anonim ***** válasza:
88%
Carefree (inkontinencia miatt)
2021. febr. 13. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
100%

Régen carefreet vettem, néha Naturellát vagy Facellet, de egy idő után már mindegyik irritált, úgy éreztem viszketek és diszkomfort érzetet adott, bármelyiket is használtam, még a parfümmentes sem volt jó.

Utána soha többé nem vettem eldobhatót, beszereztem néhány pamutból készült betétet (tisztaságit és egészségügyit is). Persze macerásabb picit, viszont megszűnt minden problémám és azóta a hüvelyflórám is tök rendben van :D szóval én pamutot viselek, de van olyan nap hogy alig van folyásom,olyankor ha itthon vagyok csak simán bugyit veszek fel.


Nyugi kérdező, teljesen normális ha minden nap hordasz tisztaságit :D

24L

2021. febr. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
10-es vagyok, rá tudsz keresni a menstruációs bugyira, több webshopban is lehet kapni. Youtube-on is rengeteg tesztvideó van róla magyarul, ha érdekel. Menstruációs vérzésre van tervezve, szóval a sima hétköznapi folyást pláne gond nélkül felszívja.
2021. febr. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
83%

A Carefree engem is irritál kicsit, viszketek, enyhén ég tőle a bőröm sokszor. (

Ezt a menstruációs bugyit megnézem. De menzeszhez nem használnám soha. Iszonyatosan undorító a vérzésem, mindig is nagyon erős volt és már darabos is. Persze lehet, hogy ki kéne magamat vizsgáltatni.


(15-ös vagyok)

2021. febr. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim válasza:
83%

Én is minden nap használok tisztasági betétet (nem gomba miatt), Carefreet, nekem szerencsére semmi problémám vele, nem zavar, kezdettől fogva használtam, megszoktam

Remélem (leendő) barátnőmet se fogja zavarni, engem nem zavarna

2021. febr. 14. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim válasza:
100%

19-es vagyok

*18L

2021. febr. 14. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!