Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csak én hordok minden nap...

Csak én hordok minden nap betétet? (folyás)

Figyelt kérdés

Ez a kérdés kifejezetten csak is LÁNYOKNAK szól!


Nekem kicsit erősebb folyásom van amit megállapítottak, hogy gomba de kezelem ami most szünetel mert nem hat a szer és új orvos keresésében vagyok épp. De ettől leszámítva sokszor van, hogy tényleg sok folyásom van főleg ovulációkor. Menstruációkor rendes betétet hordok de azt is csak 2-3 napig kell utána elég ez a vékonyabb tisztasági. Kicsit szégyellem, de nélküle meg kellemetlen lenne ha véletlen befolyna és inkább trutyiban üljek? Annyira irigylem az olyan lányokat akiknek nincs semennyi folyásuk és egész nap lehetnek egy szál bugyiban és ezt én is szeretném, mert néha idegesít a betét. Főleg, hogy ha majd lesz barátnőm (igen leszbikus vagyok) akkor nem kellemetlen ha mondjuk szex előtt letolja a bugyit és ott a kicsit nedves betét? Vagy ez úgy megy, hogy előtte fürdünk és aztán? Mert érdekes, hogy fürdés után teljesen tisztának érzem magam főleg ha borotváltam. Nyugtassatok meg, hogy más is hord ilyen betétet folyása miatt. Mennyire kellemetlen nektek vagy megszoktátok?



2021. febr. 13. 00:20
1 2 3 4 5 6
 31/51 A kérdező kommentje:

29.takarodj akkor a fenébe.

nem vagyok pasi!

te nagyon rémeket látsz.

nem minden nő egyforma csak szólok.

sokan kérnek ez ügyben főleg betét kérdésben segítséget akkor már ők is pasik? Te nő vagy vagy pasas?

inkább ne válaszolj mert látszik hogy UNATKOZOL

2021. febr. 14. 02:48
 32/51 anonim ***** válasza:
51%
Köszi, de nem vagyok kíváncsi a facebookodra.
2021. febr. 14. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 A kérdező kommentje:

32.akkor meg ne higgyél pasinak látatlanban.

És ne figyeld többet a kérdésem kérlek!

Nő vagyok és nem perverz pasas akinek hiszel.

De szomorú hogy ezt magyarázni kell valakinek.


Ennyi.

Hihetetlen milyen alakok vannak itt

2021. febr. 14. 02:50
 34/51 A kérdező kommentje:

Remélem azért nem ír mert kiikszelte a kérdést a figyelt megmegválaszolt kérdések közül...istenem.

Már nem írhatok ilyen kérdést anélkül, hogy pasinak gondolnának sőt érvekkel is alátámasztja miközben ő koppan nagyot?

Küldjek képet hogy ne higgyél pasinak vagy mi kell neked hogy ne itt izéld ezt? baj ha tájékozatlan kicsit az ember egyből pasi?

2021. febr. 14. 02:55
 35/51 anonim ***** válasza:
82%
A felháborodásod is azt mutatja hogy pasi vagy. Ha valamivel tévesen vádolják meg az embert, akkor nem veszi magára, max röhög rajta egyet, de nem kezd magyarázkodni. Tudod, az kiabál, akinek a háza ég. Köszi, de nem kérek képet. Továbbra sem vagyok kíváncsi sem a facebookodra, sem a képedre.
2021. febr. 14. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 A kérdező kommentje:

na jó azért vagyok ideges mert pasinak hiszel...

akkor meg mit adjak hogy ne nézzél pasinak?

itt vagyok mint lány aki leszbikus 23 évesen és egy unatkozó pasinak hiszi

hihetetlen...

ember kopj le!

én meg rád és a magyarázkodásaidra nem vagyok kíváncsi!

miért nem lépsz le akkor?

egyszerűbb lenne...

2021. febr. 14. 03:05
 37/51 anonim ***** válasza:
51%

Itt nem én vagyok aki magyarázkodik.

Harmadszor mondom hogy nem kell semmi, nem vagyok rá kíváncsi, ne tukmáld a dolgaidat.

2021. febr. 14. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 A kérdező kommentje:

37.de igen

na jó befejeztem mert látszik hogy egy unatkozó troll vagy..

nő vagy vagy pasi?

2021. febr. 14. 03:09
 39/51 A kérdező kommentje:

37.akkor meg kikérem magamnak hogy pasinak nézel!

kicsit tájékozatlan vagyok igen de ez nem ok arra hogy pasinak nézzél..

2021. febr. 14. 03:10
 40/51 A kérdező kommentje:
37.ikszeld ki ezt a kérdést a figylet és a megválaszolt kérdések közül akkor nem igaz...ennyire unatkozó pasit még nem láttam vagy csajt...minek nézed még amúgy is?
2021. febr. 14. 03:12
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!