Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csak én hordok minden nap...

Csak én hordok minden nap betétet? (folyás)

Figyelt kérdés

Ez a kérdés kifejezetten csak is LÁNYOKNAK szól!


Nekem kicsit erősebb folyásom van amit megállapítottak, hogy gomba de kezelem ami most szünetel mert nem hat a szer és új orvos keresésében vagyok épp. De ettől leszámítva sokszor van, hogy tényleg sok folyásom van főleg ovulációkor. Menstruációkor rendes betétet hordok de azt is csak 2-3 napig kell utána elég ez a vékonyabb tisztasági. Kicsit szégyellem, de nélküle meg kellemetlen lenne ha véletlen befolyna és inkább trutyiban üljek? Annyira irigylem az olyan lányokat akiknek nincs semennyi folyásuk és egész nap lehetnek egy szál bugyiban és ezt én is szeretném, mert néha idegesít a betét. Főleg, hogy ha majd lesz barátnőm (igen leszbikus vagyok) akkor nem kellemetlen ha mondjuk szex előtt letolja a bugyit és ott a kicsit nedves betét? Vagy ez úgy megy, hogy előtte fürdünk és aztán? Mert érdekes, hogy fürdés után teljesen tisztának érzem magam főleg ha borotváltam. Nyugtassatok meg, hogy más is hord ilyen betétet folyása miatt. Mennyire kellemetlen nektek vagy megszoktátok?



2021. febr. 13. 00:20
1 2 3 4 5 6
 51/51 anonim ***** válasza:
94%

59, a linkelt, azóta már törölt kérdésben lebukott, úgyhogy csak kibújt a szög a zsákból :D

Az is kiderült hogy mentális beteg, skizofrén. És ezekre a betétes válaszokra veri.

Kár hogy törölték.

2021. febr. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!