Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csak én hordok minden nap...

Csak én hordok minden nap betétet? (folyás)

Figyelt kérdés

Ez a kérdés kifejezetten csak is LÁNYOKNAK szól!


Nekem kicsit erősebb folyásom van amit megállapítottak, hogy gomba de kezelem ami most szünetel mert nem hat a szer és új orvos keresésében vagyok épp. De ettől leszámítva sokszor van, hogy tényleg sok folyásom van főleg ovulációkor. Menstruációkor rendes betétet hordok de azt is csak 2-3 napig kell utána elég ez a vékonyabb tisztasági. Kicsit szégyellem, de nélküle meg kellemetlen lenne ha véletlen befolyna és inkább trutyiban üljek? Annyira irigylem az olyan lányokat akiknek nincs semennyi folyásuk és egész nap lehetnek egy szál bugyiban és ezt én is szeretném, mert néha idegesít a betét. Főleg, hogy ha majd lesz barátnőm (igen leszbikus vagyok) akkor nem kellemetlen ha mondjuk szex előtt letolja a bugyit és ott a kicsit nedves betét? Vagy ez úgy megy, hogy előtte fürdünk és aztán? Mert érdekes, hogy fürdés után teljesen tisztának érzem magam főleg ha borotváltam. Nyugtassatok meg, hogy más is hord ilyen betétet folyása miatt. Mennyire kellemetlen nektek vagy megszoktátok?



2021. febr. 13. 00:20
1 2 3 4 5 6
 21/51 A kérdező kommentje:

19.ha te is barátnőd szeretnél akkor én is itt vagyok mint "jelentkező" :)

sőt engem egyáltalán nem zavarna ha neked is lenne kis betétke ott.

2021. febr. 14. 01:55
 22/51 anonim ***** válasza:
81%

Miért kezdem azt érezni hogy a kérdező megint az a pasi aki lánynak adja ki magát és állandóan betétes kérdéseket ír ki és erre izgul?


Mikor úgy hívta a tisztaságit hogy az a kis vékony betét, az már gyanús volt. Ahogy az is, hogy azt lehetett levenni a szavaiból, hogy nem ismeri a márkákat, holott egy nő minden elérhető márkát megismer mire megtalálja azt ami neki beválik. És mellesleg az a perverz pasi is mindig azt kérdezgeti hogy ki milyen márkájút használ.

Ezeknél még elhessegettem a gyanút, mondván, biztos csak paranoiás vagyok, mert annyiszor ért már ilyen ezen az oldalon.

De most hogy már megpróbál felszedni is valakit, ez már nagyon erősen megkongatta nálam a vészharangot...

2021. febr. 14. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
62%
Még az sem kizárt hogy a hírhedt kakifantom is ő. Hasonló a stílus, és végül is az is, meg ez is altáji témakör.
2021. febr. 14. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 A kérdező kommentje:

22.nem vagoyk istenem!

annyira jellemző ez nálatok.

lány vagyok csak adott itt egy lehetőség és kihasználom leszbikusként.

nem vagyok perverz pasi.

kakifantom? az meg mi a csoda.

csak érdkelődtem azt se lehet?

2021. febr. 14. 02:28
 25/51 A kérdező kommentje:

22.Meg nem kell ennyire kianalizálni mindent és beolvasni hogy pasi vagyok mikor nem! Azért vékony mert én vékonyat szeretek használni mivel a normál amit mensikor szoktam az minden nap sok nekem és kényelmetlen amúgy is.

Azért kérdeztem a márkát mert szeretnék több betétet kipróbálni mert valamelyik viszket és nem akarom azt használni tovább.

nem kell mindenben rémeket látni!

direkt írtam is hogy leszbikus vagyok nehogy azt higgyétek hogy pasi de még ettől felől is vannak kételkedől...hihetetlen.

nő minden elérhető márkát megismer mire megtalálja azt ami neki beválik

ez nem mindig igaz...nem kell általánosítani, én nem ismerem minden márkát.ezért is érdekődtem.

Már mindenkire azt hiszik hogy perverz pasi vagy mi ez a jelenség?

2021. febr. 14. 02:33
 26/51 anonim ***** válasza:
80%

"Azért vékony mert én vékonyat szeretek használni mivel a normál amit mensikor szoktam az minden nap sok nekem és kényelmetlen amúgy is."

Az a baj muci, hogy ebből megint egyértelmű, hogy nem tudod a különbséget az egészségügyi betét és a tisztasági betét között.

Nem "vékony" meg "normál", hanem egészségügyi betét, és tisztasági betét. Mindkettő több méretben elérhető, mindkettőből van normál méret, meg extra méret, sőt, még extra pici is, és a tisztaságiból külön tangához való változat is.

A két betétnek teljesen más a funkciója. Az egészségügyi betét a menstruációhoz való, hogy vért szívjon fel, míg a tisztasági a folyásra, vagy csak simán a komfortérzetre van kifejlesztve.

Nincs nő aki ezekkel ne lenne tisztában.

2021. febr. 14. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 A kérdező kommentje:

26.figyu nem magyarázkodok neked tovább..

higy perverz pasinak nem érekel.

Nő vagyok és nagyon kimagyarázod a mondataimat..

ne nézegesd a kérdésem akkor ha pasinak gondolsz és nincs hasznos mondanivalod a kérdéshez kapcslolódóan...

Nem vagyok pasi és már gáz hogy mindenben rémeket látsz...

oké nem vagyok olyan mint más lány de ne nézzél már emiatt pasinak!

2021. febr. 14. 02:43
 28/51 A kérdező kommentje:

26.TISZÁBBAN vagyok ezzel...

istenem!

nem igaz hogy ki kell magyaráznom hogy nő vagyok és nem perverz pasi.

befejezetem veled a magyarázkodást mert bármit írok úgyis pasinak hiszel.

Egészésgedre akkor.

Ne nézd tovább a kérdésem és ne válaszolj többet jó?

2021. febr. 14. 02:45
 29/51 anonim ***** válasza:
71%
Volt hasznos mondanivalóm, amikor még elhittem hogy lány vagy.
2021. febr. 14. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 A kérdező kommentje:

és szerintem meg te egy unatkozó PASI vagy aki azt hiszi mindet tud a nőktől. Ezért magyarázza ki minden mondatomat.

Direkt írtam hogy csak csajoknak szól a kérdés

De a stílusod alapján tuti pasi vagy..Főleg hogy általánosítassz ezerrel.

nem érdekel tovább a véleményed mert gáz hogy pasinak nézel.

Akarsz esetleg bizonyítékot hogy csaj vagyok?

oké szeretnéd hogy megadjam neked a facebookomat azt az elegendő hogy ne nézz már kanos pasniak? ez kell neked?

2021. febr. 14. 02:47
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!