Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha a hüvelyben túl sok a...

Ha a hüvelyben túl sok a lactobacillus az ellen mit tudok tenni? (döderlein cytolysis)

Figyelt kérdés
Égő érzés társul hozzá, de nem folyamatos. Csak néha jön rám.

2021. febr. 20. 20:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Változóan, van amikor okés, aztán hirtelen megint szar. Kicsinál lelkileg, mentálisan ez a helyzet. Először a párom is szedett antibiotikumot, azóta őt nem hajlandóak kezelni, mert a dokik szerint ő nem fertőzhet meg. Én ebben nem hiszek. De konkrétan kb 5 nőgyógyásznál voltam szerintem, plusz a párom urológushoz elment, de semmi
2022. aug. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Engem is már kicsinalt párszor lelkileg. Nagyon nagyon utálom, annyira rossz h nem tudni az okát. Utálom:( én is voltam már vgy 5 nődokinal. Pesten is voltam fent szakértőnél de ez az égő érzés mindig vissza jön
2022. szept. 1. 12:43
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekem hüvelykenetből diagnosztizáltak lactobacillosis-t - elvileg kicsit más mint a cytolysis, a lactobacillusok megjelenési formája változik meg főleg (hosszú láncokat alkotnak, csak mikroszkóp alatt diagnosztizálható), de hasonló tünetekkel jár. Amerikai orvosi tanulmányt olvastam, ott egy hetes antibiotikum kúrát (Augmentint) ajánlottak rá, megmutattam az orvosomnak és felírta. Néhány napja szedem és jobban vagyok. Ezelőtt semmilyen más kezelés nem segített.
2023. jún. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!