Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Irigylitek a fiúkat...

Lányok! Irigylitek a fiúkat akkor, amikor a természetben kell pisilnetek?

Figyelt kérdés

2021. márc. 22. 10:01
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2021. márc. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
58%
Igazából mi a kérdés? A nők is ugyanúgy csorgatnak mint a férfiak.
2021. márc. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 A kérdező kommentje:
Nőként kicsit több látszik az emberből, mint a pasikból az akció közben. Illetve maga a művelet elvégzése is több odafigyelést igényel, és nehezebb lehet guggolva, mint állva.
2021. márc. 22. 11:27
 14/46 anonim ***** válasza:
78%

#12

Ugyanúgy??? Én nőként még sose vettem elő a péniszem pisiléshez, de lehet hogy én vagyok lemaradva valamiről.

2021. márc. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
46%

11:28...nadrág letol, pisilsz, ennyi a történet nagyokos... :)


Rendszeresen túrázom, a szintén rendszeresen túrázó nő ismerőseim hamarabb elvégzik a kis dolguk mint sok férfi.

2021. márc. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
54%

#15

És ettől ugyanolyan? Ennyi erőből a szex is ugyanolyan a két nemnek, hiszen nadrág levesz, action, ennyi a történet. :D

Mi is rendszeresen túrázunk a párommal, neki fényévekkel egyszerűbb a dolog férfiként, nem kell letolni a gatyát és 100 méterre bemennie a bokorba.

2021. márc. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
44%
Nőnek sem KELL, az hogy megteszi az mellékes xd
2021. márc. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
62%

Megint férfiak okoskodnak női problémán, agyam eldobom.

Arról a segédeszközről meg annyit, hogy nem hallottam még nőt, hogy bevált volna.


A férfiaknak kb. egy slicclehúzás az egész, még pózt sem kell változtatni, állva maradhatnak. Míg mi nők, minden rongyot csatoljunk ki, húzzuk le térd alá, persze előbb keressünk egy helyet. Guggoljunk le teljesen, mert különben a lábszárunkon fog végigfolyni bele a cipőnkbe. Aztán legyen nálunk törlőalkalmatosság, mert mi még lerázni se tudjuk, mint férfitársaink a bránert. Aztán a zsepit vagy eldobjuk, vagy nem...

És ha véletlen meglátnak minket, szégyenérzetünk dönthetünk, hogy úgymaradunk, és csak a sejhajunk marad fedetlen, közben szóval próbálhatjuk elzavarni az illetéktelent, de az is előfordulhat, hogy ijedtünkben felállunk, na akkor meg a szemtől szemben látnak meg minket fedetlen altesttel.


Mesélj még, "ugyanúgy pisilünk" válaszoló FÉRFI!

2021. márc. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
73%
Ne haragudj, 12:05, én nő vagyok, de azért ha muszáj, csak megoldom, és nem majrézok, hogy jaj, meglátnak, mégiscsak jobb, mint bepisilni. Mondjuk én teljesítménytúrázok, és nincs mindenhol köztéri WC, mondjuk egy erdő közepén...
2021. márc. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
60%

#19

12:05 kérdése nem arra vonatkozott, hogy megoldható-e, hanem hogy hogy lehet azt írni, hogy "ugyanolyan"... ezt nem értem én se.

2021. márc. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!