Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Irigylitek a fiúkat...

Lányok! Irigylitek a fiúkat akkor, amikor a természetben kell pisilnetek?

Figyelt kérdés

2021. márc. 22. 10:01
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
64%
Komolyan nem tudom eldönteni, hogy trollkodsz, vagy alternatív univerzumban élsz, vagy csak soha nem láttad a két nem nemiszervei közötti különbségeket.
2021. márc. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 Legyenszépnapod! ***** válasza:
90%
Én irigylem őket, de szerencsére van ami a nőknek jobb szóval igazábol legalább ez nagyjából igazságos
2021. márc. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
100%
Néha igen, főleg, ha hideg van, és esetleg havi bajok is társulnak a dologhoz...
2021. márc. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 bimbilimbi válasza:
52%

Mivel nem vagyok Nő így bizonyos dolgokkal sosem fogok szembesülni szerintem....

De :

- mivel csak egy erdei pisilésről van szó így azt kell mondani hogy nadrág , bugyi le és piss!!!

Nem fogok megállni hogy nézzem az akciót. Puncit már láttam illetve van annyi eszem hogy nem állok oda zavarni.

Bár nagy kérdés hogy tényleg nem jó az a reklámozott segéd eszköz ? Van valakinek tapasztalata már vele ???

2021. ápr. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
Minden nap irigylem :(
2022. aug. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
Pisilocso!
2022. nov. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!