Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Irigylitek a fiúkat...

Lányok! Irigylitek a fiúkat akkor, amikor a természetben kell pisilnetek?

Figyelt kérdés

2021. márc. 22. 10:01
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
30%
Köszönöm, #20, pont így értettem.
2021. márc. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
42%

Azért a nők többsége nem teljesítménytúrázik, azért kár ezt példának felhozni. Jó, hogy nem azt mondod, pisiljünk be nyugodtan, mint a országúti kerékpárosok verseny közben, vagy az (ultra)maratonisták futás közben. Ezekben a szélsőséges esetekben teljesen egyértelműen ez a helyzet, sőt, a nemek között sincs fikarcnyi különbség sem.

Itt a kérdés nyilvánvalóan az átlag nőkre irányult.

2021. márc. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
64%
Legutóbb, mikor a Margitszigeten jártam, ott sem volt nyitva a köztéri WC, és oda nem csak teljesítménytúrázók járnak. De sokan járnak most kirándulni, mert nagyon sok helyre nem igazán mehetnek a covid alatt. :-) A kérdés sem városi környezetről szól, hanem a természetben. A természetben az ember meg ne legyen már ennyire szégyenlős.
2021. márc. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
62%

#23

Attól még, hogy a természetben vagyok, még nem szeretném ha vadidegen turistacsoportok moziznák, ahogy csurgatok.... nem is értem...

2021. márc. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
38%

Mondod ezt úgy Frenzee, hogy tömeg van az erdőkben, mezőkön? Az összes túristaútvonal dugig van, mert MINDEN MÁS ZÁRVA.

Azt nem érted meg, hogy nem mindenki olyan magamutogató, mint te. Egy csomóan, mint én is szégyenlősek vagyunk. Ennyi.

Szoktam én is túrázni, sőt, vizítúrára is járunk, inkább nem iszok, csak nagyon keveset, hogy ne kelljen az egész hajónak miattam megállni a parton, csakhogy pisilhessek. Ráadásul ott igen nehéz olyan helyet találni, ahol nem lát senki. Így inkább nagyon keveset iszok.

2021. márc. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
84%

Én már végig hugyoztam az országot.


N

2021. márc. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
47%

#25

Ez nálam is megvan, mi sokat túrázunk, előző estétől kezdve minimális folyadékot iszok, hogy ne kelljen annyit pisilnem, így kibírom 0-1 alkalommal az egész napos túrát. Aztán itthon kiiszom a csapot. :D

2021. márc. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
83%
Jaj de jó, le vannak megint pontozva, akik nő létükre mernek a természetben pisilni---ahogy látom már kb. k-rvának is számítok emiatt. Fantasztikus. Engem nem érdekel, hogy más nem iszik, és magában tartja, megértem. Nekem sok folyadékot kell innom, mivel migrénem lesz, ha nem. De akkor ezek szerint "illene" inkább szenvedni, mert nő vagyok. Különben szégyentelen lotyónak számítok bizonyos nők szemében. És igen szégyenlős is vagyok....Megint eljutottunk ide. Férfiak nem minősítik így a nőket, mint más nő.
2021. márc. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
22%

#28

Ezeket hol olvastad? Ki hívott lotyónak emiatt? Én nem látok ilyen válaszokat, persze lehet hogy törölték. Egyáltalán melyik válasz volt a tiéd, ami miatt beléd kötöttek?

2021. márc. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
46%

#28! Mi van???

Itt Frenzee és a többi férfi állította, hogy UGYANÚGY PISILNEK A NŐK, MINT A FÉRFIAK. SEMMI KÜLÖNBSÉG.

Erre írtuk néhányan, hogy szerintünk nőként sokkal bonyolultabb a pisilés, sőt, mi szégyellünk pisilni, nem akarjuk, hogy más lássa, ezért odáig megyünk, hogy inkább kevesebbet iszunk.


Erre írta a másik oldal, hogy őket bizony nem zavarja, ha véletlenül meglátják pisilés közben, mi vagyunk a hülyék, hogy ezt így túlbonyolítjuk.


Ennyi. Pont.

2021. márc. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!