Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Irigylitek a fiúkat...

Lányok! Irigylitek a fiúkat akkor, amikor a természetben kell pisilnetek?

Figyelt kérdés

2021. márc. 22. 10:01
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
45%
Különben meg pont mi vagyunk szarrá pontozva, aki szégyenlősebb. De olyan nullán állok, hogy csak füstöl.
2021. márc. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek az eddigi válaszát, én pasi vagyok, de senkit se pontoztam lefelé. Én azt mondom, hogy inkább az a jobb, ha a nők is el merik intézni a szabadban. Kellemetlen lehet, ha valaki emiatt nem iszik, és küzködik akár a kiszáradással is.
2021. márc. 22. 13:31
 33/46 anonim ***** válasza:
74%

Nekem sokkal kellemetlenebb a bozótosban pisilni miközben bárki láthat, mint 1 napig keveset inni. :D

Nyilván ha kell akkor kell, de én azon vagyok, hogy ne kelljen.

2021. márc. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
83%
Nem mutogatom magam senkinek, el lehet vonulni túrán takarásba. Ha tartogatjátok, azzal a veséteket cseszitek szét, de hajrá, nekem az egészségem többet ér. Nyilván egy városi sétán nem végzem el az utcán én sem, de a természetben azért megoldható diszkréten.
2021. márc. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
37%

"Jaj de jó, le vannak megint pontozva, akik nő létükre mernek a természetben pisilni"


Nézd meg én is mit kaptam érte, csak mert leírtam, hogy nőnek pont ugyanolyan a természetben hugyozni mint férfinak...


De tudom nem ugyanolyan mert nehezebb mert le kell tolni a nadrágot meg le kell guggolni...és ettől aztán bonyolult lesz mint az atomfizika és a nők még szégyellősebbek is...


Nyáron pont ugyanúgy 1-1 mozdulat lekapni a nadrágot.

Télen meg férfiként sem egyszerű előbányászni a ceruzát amikor 2 alsónadrág meg 3-4 póló van rajtad hogy ne fázz.


A szégyellősség szintén nem attól függ nő vagy férfi az illető. Férfiként is lehet kulturáltan, elvonulva végezni a dolgot nem az út mellett közvetlen megállva.


De nyilván ezt hiába mondja az ember olyanoknak akik ki nem mozdulnak a gép elől... :D

2021. márc. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
56%

#35

De ezt várjuk többen, hogy magyarázd már meg, hogy HOGY a fenébe lehetne "ugyanolyan"? Hogyan? :D


"pont ugyanúgy 1-1 mozdulat lekapni a nadrágot"

Ez az amit nem értek. Több hímnemű homo sapiens sapiens egyeddel (t.i. "férfi") túráztam már együtt, SOHA EGYSZER SE fordult elő, hogy letolták volna a nadrágot. Pont ezért nem értjük, hogy hogy lenne ugyanolyan????

Vagy te nagydologról beszélsz? Vagy olyan férfiakról akiknek nincs péniszük? Vagy miről? :D


Férfiként: bemész az első vastagabb fa mögé, lehúzod a sliccet, előhúzod a kígyót és pisilsz.

Nőként: keresel egy sűrű bozótost messzebb az úttól. Ha megvan, akkor tovább mész és ott is szétnézel (én jártam már úgy, hogy jó sok méterre bementem az útról, majd kiderült, hogy a választott helytől tovább kb. 2 méterre ott egy másik turistaút amin jöttek emberek), ha mindenhol tiszta a terep akkor beevickélsz a bozótosba, letolod a nadrágot, bugyit, félig leguggolsz úgy, hogy ne bökje a feneked az aljnövényzet, és ha lehet akkor ne másszon be a ruhád alá rovar, stb, óriási terpeszben próbálod megtalálni az optimális magasságot, amikor elég alacsonyan tartod a törzsedet ahhoz, hogy ne fröcsköljön vissza a földről a cucc, viszont elég magasan ahhoz, hogy ne a csalánban ülj, és persze próbálsz középre is célozni, hogy ne a lábaidon csurogjon végig. Ha végeztél, akkor előbányászol néhány zsepit, amit aztán eltemetsz az avar alá.


Továbbra is kíváncsi vagyok: a kettő hogyan ugyanolyan?

2021. márc. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
25%

Férfiként: bemész az első vastagabb fa mögé, lehúzod a sliccet, előhúzod a kígyót és pisilsz.


Nőként: bemész az első vastagabb fa mögé, letolod a nadrágot, leguggolsz és pisilsz.


Továbbra is kíváncsi vagyok, miért ne lenne ez a kettő ugyanolyan.

2021. márc. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
27%

#37

Mondjuk azért, mert férfiként nem kell letolnod a gatyádat, nőként pedig csupasz alsótesttel kell guggolnod. Esküszöm nem értem, ez milyen dimenzióban lenne ugyanolyan....

2021. márc. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
25%

Ez olyan, mintha arról vitatkoznánk, hogy férfiként meg milyen nehéz elővenni amikor mínusz 10 fok van, vastag kesztyű van rajtad meg a nadrág alatt is aláöltözős nadrág és 4 póló meg 2 pulóver és amúgy is a hidegtől össze megy kisujj méretűre.


És milyen nehéz úgy állni, hogy a fáról ne csapódjon vissza, meg a szél se fújja a lábunkra. És még jól ki is kell rázni, nehogy későn csöppenjenek el az utolsó cseppek.


A "bozótosba" férfiként is ugyanúgy be kell állni és ott sem célszerű a szembe ösvényen túrázó kisgyerekes családnak mutogatni a répát. Ettől függetlenül elég nagy az erdő, lehet találni alkalmas helyeket nem az akácos-családos közepébe belepucsítani.


Arról meg nem a normális ember tehet, hogy te túlzottan gátlásos vagy és inkább szenvedsz szomjan egész nap csak hugyozni ne kelljen.

2021. márc. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
46%
Komolyan nem tudom eldönteni, hogy trollkodsz, vagy alternatív univerzumban élsz, vagy csak soha nem láttad a két nem nemiszervei közötti különbségeket.
2021. márc. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!