Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyászhoz megyek nemsokára...

Nőgyógyászhoz megyek nemsokára menstruációs zavarokkal, és az egyik barátnőm nagyon megijesztett, fogamzásgátlót kell majd én is szedjek?

Figyelt kérdés

Neki az ellenkező problémája volt, túl gyakran jött meg. Azt mondta, hogy hormonmentes tablettákat szed, gyógynövényes (elvileg). Ezt hagyjuk, kétlem, hogy létezne ilyen, viszont tényleg fogamzásgátló, mivel mondta, hogy nem kell védekeznie a barátjával.

Nekem meg határozott véleményem van, hogy korábban szedetném ki a méhem, mint, hogy hormontartalmú tablettákat szedjek. Azt érezném, hogy a nőiessegem veszik el.

Kell ettől tartsak, hogy ez az egyetlen megoldás?

Más egészségügyi problémáról nem tudok, hogy mi okozhatja a rendszertelen ciklusom.

17/L



2021. jún. 3. 16:19
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Rendben értem:)
2021. jún. 3. 17:27
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha étkezési zavarod van, akkor nem csoda, sőt nem mindenkinek áll helyre azonnal az evéstől, akár évekbe telhet; lehet, hogy most eszel, de túledzed magad, sőt az sem mindegy, hogy mit eszel.

A hormon háztartás érzékeny dolog!

A fogamzásgátló nem megoldás, minden problémát elfed, semmit nem old meg. A te korodban pedig teljesen felesleges.

2021. jún. 4. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!