Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tegnap éjjel kitapintottam...

Tegnap éjjel kitapintottam egy kemény dudort a bal mellemben a bimbó körül, és most teljesen kétségbe vagyok esve, hogy mi lehet az. Eddig nem vettem észre. A napokban fog megjönni a mentsruációm, lehet, hogy csak ehhez van köze? 14 éves lány vagyok.

Figyelt kérdés
Gyors segítséget kérek!:(
2008. dec. 8. 14:27
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
48%
Szívtad, mert csaj vagyok, szóval prosztata gyulladás nem lesz. Egyébként elég furcsa a gondolat meneted, megkérdezem mitcsináltál este hogy kitapintottad, te meg reagálsz azzal, h biztos putriba lakok.. grat :) Egyébként ha "egyik napról a másikra" jelent meg ez a dudor (Mert gondolom MINDENNAP MEG SZOKTAD FOGNI A MELLED FÜRDÉS KÖZBE ;D) akkor nem hiszem hogy ez mellrák... ;)
2008. dec. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!