Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek, hogyha tönkrement...

Mit tegyek, hogyha tönkrement a hüvelyem szülés közben és a szex se jó?

Figyelt kérdés

Intimtorna ezerrel, de nem segít semmit, plasztikára nincs pénzünk.

Olyan tág vagyok, hogy a férjem nem tud elmenni és már nem is akar velem lefeküdni. A mini és a normál tampon kicsúszik, a super marad meg csak.

Ráadásul inkontinenciám is van. Egy év intimtornával annyit értem el, hogy csak cseppek jönnek, nem egy újabb adag vizelet jön.



Mit tegyek? Már nem bírom. Egyfolytában csak zokogok emiatt, hogy már nem vagyok nő. A mellem is katasztrófa és a p.ncim is.


2021. jún. 24. 14:53
 1/4 anonim válasza:
54%
Kerj kolcson es csinltasd meg a plasztikat.
2021. jún. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%

Nem tudom, milyen intimtornát csináltál, de az un. Kegel-gyakorlatok nem sokat érnek. A Kriston-féle intimtorna nagyságrendekkel hatásosabb, ezt érdemes lenne komolyan - minden nap reggel-este - végezni, hogy hatása legyen.

Emellett, ha tényleg nem segít semmi, akkor a plasztikát TB-re elvégzik, nem kerül semmibe.

2021. jún. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
24%
Sajnos a szülés ezzel is járhat. Ezt vállaltad, mikor a gyerek mellett döntöttetek.
2021. jún. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is plasztikáztatnék a helyedben. Magától ez sajnos nem fog javulni.
2021. jún. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!