Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Minden nő csak muszájból...

Minden nő csak muszájból használ betétet / tampont, vagy van olyan nő, aki szereti is használni ezeket?

Figyelt kérdés
Ki mennyire szívesen használ betétet vagy tampont? Mindenki utálja (és csak szükségből használja), vagy van aki szereti használni? Kinek milyen a hozzáállása ezekhez a dolgokhoz?

2021. okt. 8. 20:20
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
68%
45%-os, mi bajod, hogy lepontoztál mindenkit? Viselj betétet és tarts magadban tampont éjjel-nappal, ha akarsz, de attól még nekünk hadd legyen már kellemetlen.
2021. okt. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
96%

ismerek olyan ferfit, aki megkerdezte, hogyhogy nem elveznek el a nok minden alkalommal amikor tampont hasznalnak :DDDDDDDDDD


senki nem szereti hasznalni, egyeseknek kifejezetten kellemetlen is

2021. okt. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyiket sem használom mert nem szeretem. Intim kelyhet használok, nem azért mert annyira imádom magamba dugdosni, hanem mert muszáj használni
2021. okt. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
85%

Imádom a tampont magamba dugni, ahogy véres lesz az ujjam...Awhhh...

A betétnél meg minél vastagabb és hosszabb, annál jobb. Tervezek pelenkát használni hamarosan helyette. 😃

2021. okt. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
30%

Borzalmas nőnek lenni (nem csak emiatt). A poklot járom meg (és jártam) minden percben a sz ar pin ám miatt. Minden jót elvesz az életből mind testileg mind társadalmilag. Gyűlölöm.

Muszáj használni ilyeneket mert elönt mindent.

22L (sajnos)

2021. okt. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
24%
Nemindenki igy van ezzel sok nő szereti és már mensi előtt is kipróbálják sokan és valameik nagyoon kényelmes viselet,én is szeretem használni.
2021. okt. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
97%
Szereted a nagy lóf@szt, te max a seggedbe dugdosod.
2021. okt. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
13%
Fogd be te
2021. okt. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
98%
Ha nő lennél, tudnád hogy minden csak nem kényelmes. Úgyhogy hapsikám, te fogd be ahelyett hogy nőnek adod ki magad.
2021. okt. 12. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!