Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, ha már tényleg...

Mit tegyek, ha már tényleg csak "muszájból" élek?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék és már nem várok semmit az élettől , eddig sem voltam alkalmas rá , nem érzetem magam annak soha , amúgy is csak a negatívat látom mindenbe , sose szerettem magam , nem tudom elfogadni magam . Amit elvárnak megteszem , gyakran emiatt már kihazsnáltak ki is sajátítottak . Nem leszek hasznos soha , jó tanuló vagyo , de nem a legjobb sosem voltam kitűnő . egyetemre járok most de nem állami támogatottra . Úgy érzem nincs semmihez tehetségem . A szüleimnek nagyon sok csalódást okoztam már eddig is . Nem érzem sosem jól magam a bőrömben , mindig csak elbújnék . Eddig még ez így rendben is volt , de ma olyan fordult elő amit sosem bocsájtok meg magamnbak ,eddig is szétszórt voltam és most is annak köszönhetem , hogy elszúrtam az életem . Úgy érzem sha nem leszek már jó , mert nehezemre esik az odafigyelés , és úgy érzem nem vagyok elég jó semmire . NEM AKAROK MÁR ÉLNI . De ez nagyon nagy önzés lenne másokkal szemben ugye ? Mit tegyek , ha úgy érzem ez volt az utolsó , hogy megbocsájtok magamnak és nem tudok többet felállni ?
2012. nov. 8. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:
ha ennyire siralmas az életed miért nem ölöd meg magad? Tudod miért? Mert félsz, és ez természetes. És ahelyett, hogy ennyi energiát beleölsz a siránkozásba, inkább kereshetnél magadnak valami elfoglaltsagot. Gondolom n em alszol egész nap, hanem van valami hobbid, vagy valami. Egyetemre jársz, szóval szerintem elég fiatal vagy még ahhoz , hogy a halállal foglalkozz.
2012. nov. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Hány éves vagy?

2012. nov. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Van elfolaltságom tanulok , az egyetemet nem veszem félvállról , a célom, hogy átkerüljek állami támogatottra valahogy . Vannak hobbijaim, de még nem tudom miben vagyok igazán tehetséges és sokszor nincs rá időm,mert az egyetemen kívül itthon segítek , gyerekeket korrepetálok ,sportolok meg az emberek folyamatosan idegesek is rám, hogy elhanyagolom őket , mert sok a dolgom .Pedig így is szakítok rájuk időt , de még többet kéne . Ebben sem tudok megfelelni azt érzem . És elnézést a kirohanásért ,nem vagyok hisztis liba , de most kijött minden rajtam , mert elveszítettem egy munkalehetőséget ,erre értem , hogy végérvényesen elrontottam az életem . 19 éves vagyok .
2012. nov. 8. 20:38
 4/5 anonim ***** válasza:
:) de aranyos vagy. abból amit leírsz az jön le, hogy tök rendben van az életed. az, hogy valami nehéz az nem azt jelenti, hogy baj van vele. a nehéz dolgok a jók. élvezd kicsit, hogy nehéz. hogy nincs időd semmire, hogy visz ez a dolog.
2012. nov. 9. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
első, te normális vagy? hogy írhatsz ilyet elkeseredett embernek???
2012. nov. 11. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!