Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érdekes munka Budapesten,...

Érdekes munka Budapesten, amit nem muszájból csinál az ember hanem örömmel?

Figyelt kérdés
Egyszerűen kiégtem már a nagyon stresszes, irodai munkából. Nem az irodai munkábval van bajom hanem az egész napos állandó stresszel amit a munkahelyem generál.

2020. jún. 3. 08:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Első körben válts céget. Nem mind stresszes.
2020. jún. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Az a gond, hogy jelenleg már a szakmákat is megutáltam tehát valami új felé akarnék neki.

Szívesen tanulnék valami új dolgot és csinálnék olyan munkát amit lehet szeretni.

2020. jún. 3. 08:59
 3/10 anonim ***** válasza:
Mihez van hajlamod?
2020. jún. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Bármiféle kreatív dolgot szívesen csinálnék. Csináltam néhány grafikát, kicsit foglalkoztam lakberendezéssel építészettel persze csak hobbi szinten. Szívesen csinálnék bármiféle kutatást (nem tudományos célú kutatásra gondol) ami során tanulhatok és új ismereteket szerezhetek, ezekről szívesen is írnék. Imádok olvasni, játszani bár ez ebből a szempontból szerintem nem mérvadó. Érdekelne a webdesign is és egy csomó ilyen kreatív alkotói munka.

Régi tervem, hogy írok novellákat (sajnos a történetek vázlatos leírásánál nem jutottam még többre) gond az hogy ezekbe jobban belemélyülnöm nincs erőm a munka és a stressz mellett.

Szívem szerint valami olyan munkát végeznek ahol a rengeteg újat tanulhatnék közben pedig nem kell sok milliós projektekért felelnem.


Most jelenleg projektmenedzser vagyok, egy cég ingatlanjait kezelem, voltam területfejlesztésen dolgoztam pályázatokat írtam régebben.

2020. jún. 3. 09:17
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Service design?
2020. jún. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Service designnak a termékekkel kapcsolatos és magával cégekkel kapcsolatos ága is van.

Bevallom ez eddig eszembe se jutott. Nagy vonalakban tudom mit foglalkoznak de nem tudom, hogy a gyakorlati feladata/munkavégzése pontosan miben merül ki.


Ezelőtt semmiféle ilyen munkát nem végeztem így ehhez kapcsolatos portfoliom sincs nem is teljesen tudom, hogy minek kellene benne szerepelni, illetve kell e valamilyen képzést csinálni ehhez (és ez mennyi idő mert nem tudom meddig bírom még a jelenlegi munkám), mert tapasztalat nélkül gondolom senkit nem vesznek fel ilyen munkakörbe. Mondjuk ez biztos hogy az angol tudásomat erősítenem kellene hozzá. Esetleg neked ezzel kapcsolatban van tapasztalatod?


Köszönöm utána fogok olvasni.

2020. jún. 3. 10:39
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a projektmanagement jó alap hozzá, nagy szakértője én se vagyok a dolognak, csak szemezek vele már egy ideje. (IT service management oldalról, ezért sem tudok konkrétumokat mondani). De járj utána, menj el egy-két interjúra, mondd el, hogy váltáson gondolkodsz, és szerinted ez jó következő lépcső lenne.


Ez még nem olyan kiforrott, mint a PM, hogy van belőle 80 féle certi, és ha nincs egy sem, akkor szóba se állnak veled. Az LSD (Légy Service Designer) oldal első olvasgatáshoz szerintem jó.

2020. jún. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#7 köszi a tanácsokat.
2020. jún. 4. 13:19
 9/10 anonim ***** válasza:
A kreatív alkotó munkánál nincsen stresszesebb. Amikor az ügyfelednek fogalma sincsen arról, hogy mit akar, csak azt tudja, hogy mit nem: amit te terveztél neki. Üdvözöl egy tizenöt éve kreatív alkotó, aki már kiégett ebben.
2020. jún. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
#10 de legalább nem céges környezetben stresszelsz több milliós projektek miatt.
2020. jún. 4. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!