Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az oltas ota nem menstrualtam,...

Az oltas ota nem menstrualtam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Juniusban kaptam az oltast es azota nem menstrualtam. Elotte sem volt rendszeres a ciklusom, de ilyen meg nem tortent. A nogyogyasz gyogynovenyes cseppeket javasolt, de ugy tunik az sem segit.

2022. márc. 12. 06:57
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/123 anonim ***** válasza:
77%
*kártérítési beadvány
2022. márc. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/123 anonim ***** válasza:
45%

Így van be kell még az 5.lötyit is adatni.Majd lesz valami;

:)

2022. márc. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/123 anonim ***** válasza:
51%

Legyengíti az immunrendszert az oltás, majd minden nyavaja előjön.


Egyesek szerint olyan állapotot okoz, mint a HIV vírus. AIDS-t=(acquired immunodeficiency syndrome) SZERZETT IMMUNHIÁNYOS szindrómát.-ebben nem vagyok biztos.

2022. márc. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/123 anonim ***** válasza:
41%
1-es és 6-os voltam. Nem véletlenül írtam, hogy mit mond a nőgyógyász. Az orvostársadalom asszisztálásával gyakorlatilag megvezették a népet. Vajon megszólal a lelkiismeret?
2022. márc. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/123 anonim ***** válasza:
52%
Én is így voltam, fél évig nem jött meg, most 2 hete megjött hatalmas mennyiségben. Várom a következőt, hátha most már helyreáll. Csak azért írtam le, mert van esély (az orvosom szerint), hogy ez rendeződik majd. Nekem is az oltás után volt ez, és a gyógynövényes nyavalyák semmit nem értek.
2022. márc. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/123 anonim ***** válasza:
50%

Hát, nekem semmi bajom nem lett az oltástól. Ellenben az ülőmunkától, attól, hogy kevesebbet mozgok, hogy kevesebb inger és interakció ér, attól lettek (nem mondom, hogy egészségkárosító) de következmények.

A bizonytalanság érzése, a kilátástalan jövőkép...

És lehet vitatkozni, hogy mi rombolja jobban az egészséget...

2022. márc. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/123 anonim ***** válasza:
41%
Nem az oltás miatt nem menstruálsz, hanem ELEVE nem menstruáltál normálisan.
2022. márc. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/123 anonim ***** válasza:
54%

Az a baj, hogy sokaknak lett átmeneti ilyen olyan probléma. Egy kollégámnak pl. alvászavar. Mindig normálisan aludt, utána 2-3 hónapig vagy 5 tudott vagy 12 órára kiütötte magát.


Nagyon sokaknak meg nincs problémája, és akinek nincs, az nem fogja fel, hogy másnak attól még lehet, és nem mindenki egyforma.

2022. márc. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/123 anonim ***** válasza:
58%
Köszönjük 17-es. A rendszertelenből a nincsbe átment, az biztos az oltás pozitív hozadéka. Ja, nem.
2022. márc. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/123 anonim ***** válasza:
13%

Mennyi buta ember van itt, te jó ég :D Elsőnek bizonygatja, hogy már pedig itt senki sem mondta, hogy az oltas miatt,az a h.lye, aki ezt egyből leveszi, aztán meg azzal jön, hogy ez 100% az oltás "hibája", mindezt 0 biológia tudással :)


Ez igen


Gondolom a háborúról is hasonló értelmes véleményetek van és minden olyanról, amihez semmit sem értetek :)

2022. márc. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!