Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pozitív a terhességi teszt,...

Pozitív a terhességi teszt, de nem vagyok terhes! Na most akkor mivan?

Figyelt kérdés
2010. szept. 27. 16:30
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/112 A kérdező kommentje:

Bocsi, de előjáték közben véletlen belémkerült a pénisze? Ne nézzetek már ennyire madárnak! Tudunk védekezni, és figyelünk erre mindig.

Amikor leveszem? Hogy esnék teherbe? Attól, hogy hozzáérek a gumihoz??

2010. szept. 27. 16:53
 22/112 A kérdező kommentje:

De mondom MINDIG VÉDEKEZÜNK NORMÁLISAN, nincs ki-be húzogatás gumi nélkül, nincs ondós kézzel való ujjazás, nincs semmi!!

Esetleg TERHESSÉGEN KÍVÜL tudtok valamit írni nekem??

2010. szept. 27. 16:55
 23/112 anonim ***** válasza:
Senki nem nézett madárnak,csak ha tetszik ha nem a te korosztályodra ez a jellemző viselkedés ,ahogy erről az oldalról is kiderül.. tisztelet a kivételnek. Ettől függetlenül tartom,hogy valami történt mert terhes vagy ha pozitiv a teszt ebben 99,9 zsázalékig biztos lehetsz,úgyhogy minél előbb menj el nőgyógyászhoz ..
2010. szept. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/112 anonim ***** válasza:
Hozzáértél a gumihoz na abba van ondó ha egy csöpp is a kezedre került és utána vmiért puncidhoz értél akkor igen lehetsz terhes.
2010. szept. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/112 A kérdező kommentje:

Jézusom na ne már... -.-''

Belenyúlok a gumiba, fogdosom a g*cit, és utána magamba nyúlok. Igen, ez tényleg nagyon jellemző mindenkire..

Hagyjuk már a hülyeséget, én nem hiszem el, hogy ti ezt a sok marhaságot komolyan írjátok..

2010. szept. 27. 16:57
 26/112 anonim ***** válasza:
94%
de értsd már meg,hogy nem lehet mást irni,főleg hogy nem is egy tesztet cisnáltál mert azt irod már 2 hónapja pozitiv.. egy még tévedhet (nagyon ritkán téved pozitiv irányba egyébként is a teszt..) néhány hormontermelő daganat okozhatja még a HCG szint megemelkedését,de ez annyira ritka ,hogy emlitésre sem méltó..kezdj el megbarátkozni a gondolattal és MENJ ORVOSHOZ MERT TERHES VAGY,nem tud senki semmi mást irni !!
2010. szept. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/112 anonim ***** válasza:
91%

Menj orvoshoz,akármit is mutat a teszt,főleg ha pozitív,és netán terhes vagy,a lényeg,ha az állításod szerint nem lehetsz terhes,akkor se normális ez,nekem akkor mutatott a teszt pozitívat,amikor petefészekcisztám volt,meg amikor tényleg kismami voltam.

Nagyon fiatalka vagy.

2010. szept. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/112 A kérdező kommentje:
Lépjünk már túl ezen a terhes vagyok dolgon. LÉGYSZÍVES! Én nagyon jól tudom, hogy erre mindig figyelünk, mert nagyon nem kéne még gyerek 16 évesen, ha történne bármi mennék esemény utániért, vagyok ennyire felelősségteljes...
2010. szept. 27. 16:58
 29/112 anonim ***** válasza:
90%

Felesögteljes vagy bizony azért pozitiv két hónapja az a teszt de mi is meg a tesztek is hülyék vagyunk.

28N

2010. szept. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/112 anonim ***** válasza:
65%
De könyörgöm,pozitiv a TERHESSÉGI teszted, semmi mástól nem lesz pozitiv csak a HCG től a vizeletben,ami epdig CSAK ÉS KIZÁRÓLAG TERHESSÉG alatt termelődik......................................... melyik részét nem tudod felfogni?
2010. szept. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!