Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pozitív a terhességi teszt,...

Pozitív a terhességi teszt, de nem vagyok terhes! Na most akkor mivan?

Figyelt kérdés
2010. szept. 27. 16:30
 81/112 anonim ***** válasza:
93%
Azért nem nyújt 100%-os védelmet az óvszer, mert azon is lehetnek mikro-rések. 16 vagyok én is. Higgy a többieknek :) Orvos!
2010. szept. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/112 anonim ***** válasza:
na mi lett? a többi teszt is pozitív? :O
2010. szept. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/112 A kérdező kommentje:

Csak úgy szólok, hogy azokon a mikro-réseken nem fér ki az ondósejt..

Ha mondtok valamit, legalább olvassatok utána.

2010. szept. 28. 05:26
 84/112 anonim ***** válasza:
63%

te pedig olvass utána hogy óvszer mellett is teherbe lehet esni.ahelyett hogy a válaszolókat fikázod akik nyilván sokkal okosabbak és tapasztaltabbak mint Te, nézz szét a neten.

a hímivarsejt pedig mikroszkopikus szóval igenis átjuthat az óvszer falán.

remélem a nőgyógyász beleveri a fejecskédbe amit itt ötvenen nem tudtunk.

2010. szept. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/112 anonim ***** válasza:
60%
Még az orvaotanhallgatót is ki osztod 16 évesen kis takony vagy még, inkább a suliban lennél ennire aktív,mint az ágyban.na mit mondott a doki hányan vagytok?
2010. szept. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/112 anonim ***** válasza:
93%
Erre én is kiváncsi vagyok, hogy mi lett a végeredmény? Mit mondott a doki?
2010. szept. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/112 anonim ***** válasza:
60%

úgysem mondaná meg ha beütött a krach. de annyira hangoztatja hogy nem terhes hogy ez nem is lehet kérdés...:D

végtére is szexel, igaz hogy nem tudja hogy a gumi jó, de akkor sem 100%-os, igaz hogy két hónapja pozitív a tesztje de az a lehetőség egy kis fickó bejutott teljesen kizárt és különben is...

2010. szept. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/112 anonim ***** válasza:
93%

Na jó én elhiszem,hogy nem vagy terhes de ha a teszt 2 hónapja pozitív akkor is felelőtlenség,hogy még nem mentél eddig orvoshoz.

Voltál ma orvosnál?Mit mondott?

2010. szept. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/112 A kérdező kommentje:

Először is: IGAZAM VOLT. Nem vagyok terhes. 2 ciszta van a petefészkemben, kb ökölnyi nagyságúak. Jövőhéten vissza kell mennem, hogy megbeszéljük, mikor műtenek (kb 2 hét múlva). Emiatt is volt mindig olyan fájdalmas a menzeszem.

Másodszor: kiröhögött titeket a dokim. Megkérdeztem pár dolgot, pl hogy az óvszeren lévő kis lukakon átjut-e a sperma. Azt mondta, hogy esélye sincs rá, elvégre ezért FOGAMZÁSGÁTLÓ módszer. Azt is mondta, hogy nyugodtan használjunk továbbra is gumit, semmi baj nem lesz.

Szerintem röviden ennyit rólatok.

2010. szept. 28. 14:50
 90/112 anonim ***** válasza:
61%
Szia,én megmondtam,hogy a ciszta a bibi,én írtam tegnap neked,hogy a petefészekciszta okoz hamis pozitív tesztet,nekem is így volt,de nekem a mensim ekkor nem jött meg,én gyógyszert kaptam,kétfélét is,amitől kifakadt a ciszta,és megjött a mensim is.Nekem 5x5cm-es volt.Neked miért kell a műtét?Nem elég a gyógyszer?
2010. szept. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!