Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pozitív a terhességi teszt,...

Pozitív a terhességi teszt, de nem vagyok terhes! Na most akkor mivan?

Figyelt kérdés
2010. szept. 27. 16:30
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
 111/112 A kérdező kommentje:
Oh bocsánat akkor az "ökölnyi" idézőjelben van. Magyarul nem pont ökölnyi, hanem nagyonnagy.. -.- Istenem, hogy ebbe is bele lehet kötni, ez hihetetlen nekem
2010. szept. 30. 13:32
 112/112 anonim ***** válasza:
31%

Hát igen, nagyon sok hülye ember van itt. Ez a 16 éves lány nagyobb intelligenciával rendelkezik mint az itt lévők 90%-a. Én ugyan csak most olvastam el a kommenteket, de már az elején sem értettem a sok okostojást, aki meg volt győződve a terhességről, és hogy biztos ő is csak egy hülye csitri. Az más kérdés, hogy én az első pozitív terhességi teszt után rohantam volna az orvoshoz, de attól még nem kéne úgy beszélni egy másik emberrel mint valami kutyával. Ebből jön le hogy mennyire primitívek egyesek. Sokan 2 mondatból képesek elitélni valakit,miközben igazából semmit nem tudnak róla, ez nagyon elkeserítő. Meg hogy "nagy a szája".... még szép hogy nagy a szája, ha egyszer tudja hogy nem történt baleset a védekezés során.

Az ilyen emberek az életben szerencsétlenek, és ezt a stresszt az oldalon lévő fiatal, esetleg tapasztalatlan kérdezőkön verik le, mert attól jobbnak érzik magukat. Annyira szánalmas... 22L

2010. okt. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!