Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pozitív a terhességi teszt,...

Pozitív a terhességi teszt, de nem vagyok terhes! Na most akkor mivan?

Figyelt kérdés
2010. szept. 27. 16:30
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/112 anonim ***** válasza:
90%

Pozitív a terhességi teszt, de nem vagyok terhes! Na most akkor mivan?Ez volt kérdés gondolat olvasónak vagy netán rötgen szeműnek nézel minket az a betegség felsemmerült a kérdésedben szóval csitulj el mert nagyon nagyra tartod a szexuális felvilágosultságodat,pedig.....Nőgyógyász rokon van fogalmam pár dologról szal nem okoskodom de minek is vitázunk itt egy tinivel aki olyan beképzlet és azt hiszi ő szarta a spanxol vigaszt.

28N

2010. szept. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/112 anonim ***** válasza:
91%
Te meg azt vagy képtelen megérteni,hogy az a ciszta ami hcg hormont termel ritka. És a pozitiv terhességi teszt terhességet jelent . De majd te is rájösz. Bár én tudom,hogyha megtudod hogy babát vársz akkor sem fogod ide leirni , kicsit ciki lenne miután szarráoltottad az összes válaszolót aki segiteni akart neked,hogy ne dugd homokba a fejed ha már két honapig ezt tetted..
2010. szept. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/112 A kérdező kommentje:

Pedig??

Mert tisztában vagyok azzal, hogyha nem kerül ondó a hüvelyembe, nem vagyok terhes? Igen, eléggé fel vagyok világosulva ;)

De hagy röhögjem már ki azokat, akik szerint turkálok az ondós gumiban, és utána magamba nyúlok.. :D

És mint írtam a kérdésben is, NEM VAGYOK TERHES :) Ti nem tudtátok felfogni elsőre sem. Na, most akkor ki is a kicsit butácska? Szerintem nem én, ti taglaltátok 4 oldalon keresztül, hogy biztos terhes vagyok :D

2010. szept. 27. 17:08
 44/112 anonim ***** válasza:
91%
Én feladtam..holnap ird le mi lett . De azt is ha terhes vagy,nem elcsalni..
2010. szept. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/112 A kérdező kommentje:

Kicsit le vagy maradva, még mindig a terhes vagy-nál tartasz..

Kárt volt ezen az oldalon feltenni ezt a kérdést, tényleg csak hlyék járnak ide :/ Kár volt regisztrálni is :/

2010. szept. 27. 17:09
 46/112 anonim ***** válasza:
91%
Hát nem tudom, de ha annyira nem akarsz gyereket és felelősségteljes vagy, akkor miért nem mentél el az első teszt után? Mert tegyük fel, hogy nem terhesség, de akkor se vagy felelősségteljes, mert az se nagyon zavart 2 hónapig, hogy esetleg ciszta vagy valami..
2010. szept. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/112 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de honnan tudod ilyen biztosra, hogy nem vagy terhes?

A legtisztább ha elmész orvoshoz, a magad megnyugtatása miatt! Ha tényleg nem vagy terhes, ő el fog küldeni további vizsgálatokra!

Minden jót!

2010. szept. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/112 anonim ***** válasza:
53%

tényleg sok hülyeséget írtak neked! Én sem értem,ha leveszi a gumit a kérdező miért fogdosná az ondót és utána miért nyúlkálna magába? Tényleg vannak ilyen hülyék? Bár még ez sem okoz terhességet mert a sperma nem sokáig életképes szoba hőmérsékleten..

De igaza van a kérdezőnek,hogy vannak kivételes esetek amikor az ember nem terhes,és mégis + a teszt.

Nekem is kimutatta a terhességet a teszt és annyira meglepődtem (mert biztos voltam benne,hogy nem lehetek terhes,hiszen tablettát szedek)ezért később is csináltam,és azok is pozitívak lettek..Én elmentem az orvoshoz,és kiderült nem terhes vagyok csak volt két nagy cisztám..Bizony ennek köszönhettem a + teszt eredményeket..Azóta megműtöttek,és egészséges vagyok..

De én is azt tanácsolom,hogy menj el dokihoz,mert ha biztos is vagy abban,hogy terhes ne vagy,akkor ott más gond lehet..Ilyenkor nem árt ezeket meggyógyítani...

36/N

2010. szept. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/112 anonim ***** válasza:
67%
16 éves takonypóc vagy hozzánk képest úgy hogy száljál magadba rajtad kivül mindenki hülye,és te vagy miss okos,akkor nem itt kérdezősködnél hanem az első pozitiv után mentél volna dokihoz szóval erről ennyit remélem az élet jól pofán ver holnap a jó hírrel.
2010. szept. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/112 A kérdező kommentje:
Leírtam már. Mindig figyelünk, mindig védekezünk, és még mindig nem nyúlkálok magamba g*cis kézzel, ráadásul nem életképesek a spermiumok, ha sokáig vannak levegőn..
2010. szept. 27. 17:14
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!