Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pozitív a terhességi teszt,...

Pozitív a terhességi teszt, de nem vagyok terhes! Na most akkor mivan?

Figyelt kérdés
2010. szept. 27. 16:30
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 91/112 anonim ***** válasza:
5%
15:34-es vagyok,még annyit tennék hozzá,túl sok itt a túl okos ember,ne foglalkozz velük,bármilyen kérdést is teszel fel,csak a normális válaszokkal foglalkozz,és ne is állj le velük vitázni!
2010. szept. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/112 anonim ***** válasza:
80%

Kár volt mondani neki, hogy ciszta. Ebből az értetlenből simán kinézem, hogy nem is volt dokinál. Egyből rávágta, hogy műteni fogják, pedig ahogy te is írod, elöbb gyógyszerrel próbálkoznak. Nekem is volt több ilyen ismerősöm, akinek ilyen betegsége volt, és az első vizsgálat után nem vágja rá a doki, hogy műteni fogja, mivel elöbb küldi vizsgálatokra tovább (pl. a vérben megnézik a tumor értéket is, de egy vizsgálat után nem mondja a doki, hogy jövőhéten műtét. Ez akkora kamu, hogy siralmas :D

Ha nem írod neki a cisztát, akkor tuti csak annyit írt volna a csaj, hogy voltam dokinál és semmi bajom :D

2010. szept. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/112 anonim ***** válasza:
47%
Nem hinném,hogy hazudik,kedves kérdező,tegyünk pontot az ügy végére,megtennéd,hogy lefotózod,és feltöltöd az orvostól kapott papírt?
2010. szept. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/112 anonim ***** válasza:
attól hogy nem vagy terhes,nem jelenti azt hogy nem is lehetsz később. bármikor becsúszhat, hiába okoskodsz itt. gyógyszer mellett is teherbe lehet esni, nincs garancia az ellenkezőjére. de olyan hülye vagy hogy azt se fogod fel amit itt próbáltunk elmagyarázni.és nem hiszem h kiröhögött volna a doki. ha jó orvos akkor elmagyarázta h ha normálisan használsz gumit akkor valóban kicsi az esélye a balesetnek de nem lehetetlen. örülj hogy nem vagy terhes de igenis egy felelőtlen nagyszájú kis csitri vagy, aki azt hiszi hogy mindent jobban tud. remélem mihamarabb felnősz. viszlát.
2010. szept. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/112 A kérdező kommentje:

Persze, hobbim nem létező betegségeket kitalálni magam.

Engem nem érdekel ha nem hisztek nekem, én tudom hogy ez van.

A doki azt mondta, hogy még be kell mennem a Heim Pálba is, hogy ott is mondjanak rá valamit, hogy tényleg kell-e műtét.

Majd lesz ami lesz, mostanában úgyis sokat járok oda bőrdokihoz.. :/

2010. szept. 28. 15:54
 96/112 A kérdező kommentje:
Én megkérdeztem tök komoly arccal, hogy a gumi teljesen biztonságos-e. Erre jócskán elmosolyodott, és megkérdezte, hogy mégis ki szerint fér át a spermium azon a kis lukon?
2010. szept. 28. 15:56
 97/112 anonim ***** válasza:
44%

jó elhisszük de ígérd meg hogy soha az életben nem fogsz gyereket szülni mert egy ilyen idiótának mint te vagy NEM szabad

hogyan tudnád felnevelni ha már most ilyen hülye vagy?

2010. szept. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/112 A kérdező kommentje:

Miért kell megint hülyézni? Most már megint miért vagyok hülye?

Hihetetlenek vagytok komolyan

Szar napom van g*cire és még te is itt baszogatsz, miközbe sz@rt se tudsz rólam..

2010. szept. 28. 16:02
 99/112 anonim ***** válasza:

Jó van na, elég legyen :D

Lényeg, hogy nem vagy terhes nem? Hát, de. Viszont a doki akár hogy is mosolyog, nincs 100%-os védekezési módszer. Én is ismerek olyat, aki gumi mellett született, gyógyszerről nem is beszélve. PErsze használd a gumit, jó az, véd a fertőzésektől, meg azért az esetek jó nagy %-ában a terhességtől is, de azért azt nem jelenteném ki, hogy amellett nem születtek már gyerkőcök.

Legközelebb ha ilyen lesz, azért ne várj 2 hónapot a vizsgálattal, mert mi van ha mégis gyerek lesz, és túl későn mész dokihoz? Sok olyan nő van, akinek a terhesség első időszakában meg jön rendesen.

2010. szept. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/112 A kérdező kommentje:

Szerintetek ha ennyir enem biztonságos a gumi, miért használják annyian, és a pearl-indexben miért a leghatásosabb módszerként van feltüntetve? Ráadásul ott is le van írva, hogy a pár hibaeset a rossz használat miatt van.

Egy dokinak azért már csak elhiszem, hogy a gumi is véd..

De rákérdezek mostmár csak-azért-is a Heim Pálba is..

2010. szept. 28. 16:12
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!