Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyire lenne gáz síeléshez...

Mennyire lenne gáz síeléshez pelenkát viselni? 16/L

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy felfáztam a napokban, viszont holnap mennénk barátokkal síelni, amit semmiképp nem szeretnék kihagyni. Nagyjából fél óránként, óránként pisilnem kell, és ott elég bonyolult mosdót keresni, levetkőzni, meg ilyenek. A barátnőm mondta, hogy vele is volt egyszer ilyen, és felnőtt pelenkát vett fel. Nem hülyeség, viszont elég gáznak érzem, annak ellenére, hogy senki nem fogja tudni. Szerintetek mennyire jó ötlet? Milyen jó nedvszívó pelenkákat tudtok? Mennyire lenne komfortos? Mennyi időnként kell cserélni? Attól is félek, hogy nem fogom tudni elengedni magam, erre valami tipp? Valaki csinált már ilyet?

Mint említettem, a síelést semmiképp nem szeretném kihagyni. Köszönök minden választ, tapasztalatot, tényleg nem igazán tudok már mihez nyúlni.


(Fétisesek kíméljenek, a kérdés nem szórakozás céljából lett kiírva.)



2022. dec. 9. 13:38
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
27%
Felnőtteknek is van már olyan pelus,ami dupla betétes.
2022. dec. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
27%

#21

az mit jelent, hogy "dupla betétes" ?

2022. dec. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
41%

#2 te még nem láttál akkor felnőtt pelust.

Az inkontinenciára tervezett bugyipelenka nagyon passzos, szerintem simán bírja a sportolást. A csomagoláson szerepel, hogy hány deciliter folyadékot képes elnyelni. Szerintem bőséges pisiből max. egy adaggal. Minden drogériában van sajátmárkás kiadásban az inkontinencia cuccoknál, ált.a menstruációs cuccok mellett. Nekem szüléshez kellett, úgy kell felhúzni, mint egy bugyit, de levenni lehet úgy is, hogy oldalt feltépve.

2022. dec. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
2%
23- miért kellett neked szüléshez?
2022. dec. 10. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
15%
Hát... egyrészt nagyon nem lehet komfortos az egész. Ráadásul a megfázás gyógyulását is hátráltatnád, ha ott dunsztódsz a vizeletben.
2022. dec. 10. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 Pongi57 válasza:
21%
Én is inkább várnék. Ha egyébként jó az egészséged, akkor 1-2 nap alatt egy jó gyógyszer helyretesz annyira, hogy ne kelljen óránként wc-re menni. Én már betegedtem le síeléskor. 1 napot még lázasan síeltem, de szar volt, úgyhogy a következő napot elengedtem és a szállodában pihentem. Monjuk ha jól értem, akkor neked a közérzeteddel nincs gond. No mindegy, úgy látom te a pelenka felé hajlasz. Ha így teszel, tök jó lenne, ha síelés után felírnád ide a tapasztalatodat, másoknak okulásul... Engem érdekel. Köszi.
2022. dec. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
31%
Kérdező, majd írd meg, mi volt!
2022. dec. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
39%
#24 nézz utána, mit kérnek a kórházak a szüléshez. Alapesetben adnak inkontinencia betétet, de jobb a nadrág. Vagy ha nem tudod, mire kell: szülés után (császár után is) tisztul a méh és egy csomó vért, folyadékot önt magából napokig, rosszabb esetben akár hetekig is.
2022. dec. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Végül inkább itthon maradtam, mert valahogy ez a pelusos dolog nagyon gáz lett volna, szerintem magamtól is undorodtam volna, szóval inkább maradtam. De mindegy, majd februárban megint megyünk, próbálok majd nem lebetegedni. :D
2022. dec. 11. 00:10
 30/35 anonim ***** válasza:
24%
Én csodáltam a lelkierőd, hogy ezt bevállaltad volna. Szerintem én túl frusztrált lennék ahhoz, hogy a barátaimmal síelgetve pisilgessek.
2022. dec. 11. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!