Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyire lenne gáz síeléshez...

Mennyire lenne gáz síeléshez pelenkát viselni? 16/L

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy felfáztam a napokban, viszont holnap mennénk barátokkal síelni, amit semmiképp nem szeretnék kihagyni. Nagyjából fél óránként, óránként pisilnem kell, és ott elég bonyolult mosdót keresni, levetkőzni, meg ilyenek. A barátnőm mondta, hogy vele is volt egyszer ilyen, és felnőtt pelenkát vett fel. Nem hülyeség, viszont elég gáznak érzem, annak ellenére, hogy senki nem fogja tudni. Szerintetek mennyire jó ötlet? Milyen jó nedvszívó pelenkákat tudtok? Mennyire lenne komfortos? Mennyi időnként kell cserélni? Attól is félek, hogy nem fogom tudni elengedni magam, erre valami tipp? Valaki csinált már ilyet?

Mint említettem, a síelést semmiképp nem szeretném kihagyni. Köszönök minden választ, tapasztalatot, tényleg nem igazán tudok már mihez nyúlni.


(Fétisesek kíméljenek, a kérdés nem szórakozás céljából lett kiírva.)



2022. dec. 9. 13:38
1 2 3 4
 31/35 anonim válasza:
2%

Az egész kamu volt !,de ezt sokan észrevették rajtam kívül is csak volt aki adta a lovat a kérdező alá, mert sok a fétises amivel semmi gond nincs mivel jó magam is az vagyok! :),csak azért írom le nehogy valaki el higgye ,ugyan is nagyon félre vezető lehet ez egy átlag ember szemének .Valóban megtörténhet ilyen is?.Meg ,de nem ilyen helyzetben/nem így!

Gondoljon bele ennyire is volt tájékozott a kérdező témával kapcsolatban! ugye...na pl:.(átlag ember nem tudja mi az az abdl rövidítés !)

2022. dec. 11. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
28%
Minden kérdéshez kell egy vagy több beteg paranoiás, aki nekiáll, hogy ez troll. Pl. hogy jutok el Bp-en a Keletiből a Nyugatiba. Jön a beteg, hogy a kérdező egy troll.
2022. dec. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:

#31 Attól még, hogy tájékozott vagyok sok téren, abból még nem az következik, hogy automatikusan troll vagyok.

Te viszont inkább máson vezesd le a felgyülemlett feszültséget, és próbáld meg magad elfogadni. Köszi.

2022. dec. 11. 11:33
 34/35 anonim ***** válasza:
12%

#31: én rögtön a legelején tudtam!!!!


KIZÁRT, hogy egy 16éves lánynak ilyen baromság egyáltalán az eszébe jusson... :)

2022. dec. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
52%

én úgy gondolom hogy nem ciki a pelenka, ha úgy adódik de jobban tetted szerintem ha otthon maradtál gyógyulni.

ha mentél volna pelenkával akkor se kellett volna mindenáron elengedned magad, lehet végig megúszod szárazon a napot de biztonságot adott volna

2022. dec. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!