Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyire lenne gáz síeléshez...

Mennyire lenne gáz síeléshez pelenkát viselni? 16/L

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy felfáztam a napokban, viszont holnap mennénk barátokkal síelni, amit semmiképp nem szeretnék kihagyni. Nagyjából fél óránként, óránként pisilnem kell, és ott elég bonyolult mosdót keresni, levetkőzni, meg ilyenek. A barátnőm mondta, hogy vele is volt egyszer ilyen, és felnőtt pelenkát vett fel. Nem hülyeség, viszont elég gáznak érzem, annak ellenére, hogy senki nem fogja tudni. Szerintetek mennyire jó ötlet? Milyen jó nedvszívó pelenkákat tudtok? Mennyire lenne komfortos? Mennyi időnként kell cserélni? Attól is félek, hogy nem fogom tudni elengedni magam, erre valami tipp? Valaki csinált már ilyet?

Mint említettem, a síelést semmiképp nem szeretném kihagyni. Köszönök minden választ, tapasztalatot, tényleg nem igazán tudok már mihez nyúlni.


(Fétisesek kíméljenek, a kérdés nem szórakozás céljából lett kiírva.)



2022. dec. 9. 13:38
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
41%
Abszolút jószándékkal mondom, hogy senkit nem fog sem érdekelni, sem zavarni, ha pelenka lesz rajtad. Az emberek az idő 99%-ban a saját dolgaikkal vannak elfoglalva. Oldd meg ügyesen és élvezd a síelést, nem kell mindent túlaggódni.
2022. dec. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
37%
#11 Így igaz. Ott az alpokban a német, osztrák csajok simán felveszik síeléshez, mert nem akarnak a hidegben wc-ket keresni meg levetkőzni.
2022. dec. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
49%
#13-as egész kulturáltan, kifejtve, összefüggő mondatokban van feltéve a kérdés, lehet, hogy ez most tényleg valós probléma, nem hülyéskedés. Egyébként meg ha nem tetszik, miért nem kattintasz tovább?
2022. dec. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:

Nyugi 13-as, nekem ez éppen elég gáz, alapból eszembe nem jutna a dolog.


Még estig eldöntöm, köszi a válaszokat.

2022. dec. 9. 14:12
 15/35 anonim ***** válasza:
31%

#14

Ha vissza emlékszel volt valaki pár éve akire kb minden héten ranyitott az anyukaja fürdés közben aztán elkezdett különböző szüzes nőgyógyászos sztorikat kiírni. Aztán az is feltűnő lett a népnek és szet trollkodtak a bejegyzeseit. Most meg valaki a bekakalasra meg bepisilesre van rakattanva

2022. dec. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:
15: Igen, tudom, hogy van ez az illető, egyszer már sikerült belefutnom, ettől függetlenül még nem kell mindenkire ráhúzni ezt a jelzőt. De nem szokásom senkivel vitatkozni, és ezt tartom is, a rosszindulatú kommenteket pedig igyekszem ignorálni.
2022. dec. 9. 15:15
 17/35 anonim ***** válasza:
7%

El nem tudnám képzelni, hogy pelenkát rakjak magamra...

Egy sípályán is bárhol félre lehet vonulni, és egy fenyő vagy bokor mögött leguggolni....

2022. dec. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:

17: Mínusz kitudjamennyi fokban, 4 réteg ruhát levetve kellemes lehet, főleg fél óránként ismételve a procedúrát.

De ha te így gondolod, akkor elfogadom.

2022. dec. 9. 15:40
 19/35 anonim ***** válasza:
22%
Én nem mennék síelni. Mert ez az egész nagyon elvenné az élvezetet belőle… De te tudod…
2022. dec. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
14%
Én a helyedben ink. Célzott antibiotikumot szednék rá és kùrálnám magam h kigyògyuljak, igaza van az előttem szòlòknak a bacis vizeletedben áznál ki tudja meddig. Ráadásul,ha belegondolsz, nagyon kényelmetlen lehet egy vizeletes pelenkában lenni òrákon keresztül....
2022. dec. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!