Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygélt használok kipróbálá...

Hüvelygélt használok kipróbálás gyanánt. Mennyire kell bentmaradnia hogy használjon is?

Figyelt kérdés
Az rendben van hogy mikor húzom ki a tubus végét minimális távozik de azért használok tisztasági betétet. Utána is találok rajt bőven és nem tudom ez így mennyire hatásos... Valamit rosszul csinálok vagy amennyi kell annyi úgyis bent marad? Esetleg ezt nem lehetne tamponra nyomni és úgy használni? Félek hogy így semmi értelme ha szinte az egész kifolyik pedig lefekvés előtt alkalmazom utána már nem megyek pisilni csak kezet mosok és lefekszek.
2022. dec. 14. 01:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Az ágyban tedd fel.
2022. dec. 14. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Pontosan mire használod? Mármint minek a gyógyítására?
2022. dec. 14. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Azt írták utána mossak kezet :D nekem is ez tűnik ésszerűnek és amúgy sem akarom másnapig az ágy mellett tárolni. :) Volt egy kis gyulladásom úgyhogy most igyekszem visszaállítani az egyensúlyt meg persze a ph-t. Csak eddig még nem próbáltam ilyet úgyhogy nem tudom mi a normális viszont a későbbiekben szeretném kúraszerűen alkalmazni havonta ha az nem túl sűrű.
2022. dec. 14. 02:25
 4/12 anonim ***** válasza:
9%
Ha egészséges vagy, egyszeri használat is túl sűrű. A hüvely egy öntisztító "szerkezet", ha egészséges.
2022. dec. 14. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Visszatérő gyulladásom van sajnos szükséges mert túl gyakori... Párommal ha sűrűn együtt vagyunk utána mindig azon kell aggódnom hogy naa ez most vajon tetszett neki még belefér vagy jöhet egy újabb kezelés. Ezzel kicsit biztonságban érezném magam csak mint már mondtam nem tudom így használ e
2022. dec. 14. 02:34
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Így semmiképp sem. Ezt egy nőgyógyásznak kéne kivizsgálnia, mert ez nem normális. Nálam is volt visszatérő felfázásjellegű fájdalom, nőgyógyász sem tudta az okát, igazából az volt a gond, hogy a gyakori közös fürdőzések között nem zuhanyoztam, az volt az egyetlen tisztálkodás. Na, akkor viszont két test minden mocska megtalálta a vízben az útját oda, ahova nem kéne. Amióta zuhanyzom normálisan a kádas fürcsi mellett, nincs bajom.


Szóval gondolj bele abba is, amire nem gondolnál, és nőgyógyász, mert a visszatérő probléma az nem egy otthon kezelendő dolog.

2022. dec. 14. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Fél évente járok orvoshoz és zuhanyozni szoktam fürdőzni max évente kétszer. Szóval ezt az okot kizárnám. Már csak pihe puha illatmentes wc papírt használok,sehol nem ülök le wc-n csak otthon, sűrűn cserélem a törölközőm, semmilyen illatos tusfürdőt nem használok lentre csak ilyen rohadt drága illatmentes tejsavas intim mosót,szex után egyből elmegyek zuhanyozni és pisilni, menzesz ideje alatt kétszer fürdök egyszer csak sima vízzel alulról és nem veretem ki magam vízzel nehogy a baciknak ne tetszen :D mi lehet még?
2022. dec. 14. 08:42
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Nem azért van visszatérő gyulladásod, mert túl gyakran szexeltek, hanem mert oda-vissza fertőzitek egymást.


A férfiak többsége tünetmentesen fertőz.


Az intim mosót meg felejtsd el, az pont a hüvely öntisztulását akadályozza - csak a marketing miatt eladják, hogy milyen jó.

Nem jó.

2022. dec. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ebbe tényleg nincs semmi illatszer direkt erre kifejlesztett intim mosó utána is olvastam. Páromat is szoktuk kezelni canesten krémmel vagy az nem elég?
2022. dec. 14. 11:54
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

#9 Mire fel kezeled a párod canesten géllel? Van bizonyítottan valami fertőzése, vagy mindenre negatív lett a szűrés, amikor komoly kapcsolatba léptetek? (Ugye mindketten szűrtétek magatokat, mielőtt komoly kapcsolatban először szexeltetek volna?!)


#8 Amúgy a húgyúti fertőzések pont a nőknél sokszor tünetmentesek, és a férfiaknak fáj már másnap.

2022. dec. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!