Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygélt használok kipróbálá...

Hüvelygélt használok kipróbálás gyanánt. Mennyire kell bentmaradnia hogy használjon is?

Figyelt kérdés
Az rendben van hogy mikor húzom ki a tubus végét minimális távozik de azért használok tisztasági betétet. Utána is találok rajt bőven és nem tudom ez így mennyire hatásos... Valamit rosszul csinálok vagy amennyi kell annyi úgyis bent marad? Esetleg ezt nem lehetne tamponra nyomni és úgy használni? Félek hogy így semmi értelme ha szinte az egész kifolyik pedig lefekvés előtt alkalmazom utána már nem megyek pisilni csak kezet mosok és lefekszek.
2022. dec. 14. 01:54
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Ne haragudj de elővigyázatosságból kezeljük mikor nekem ilyen jellegű problémám van. Egyébként milyen szűrő vizsgálat? 7 év után úgy gondolod valami kialakult vagy mi? :D Egy egyszerű kérdést tettem fel amire még mindig nem kaptam választ de az utolsó írásban egy kis ellenszenvet véltem felfedezni :D szinte már az jön ki, hogy a párom nemibeteg vagy csak a "komoly kapcsolatba" fűvel fával. Köszönöm szépen az általánosítást de ismerjük egymást annyi ideje hogy tudjam nincs semmi problémája.
2022. dec. 14. 14:00
 12/12 A kérdező kommentje:
A kérdés/kérés még mindig a következő:használt e már valaki ilyet hosszú távon és mennyire szabad kifolynia úgy hogy azért maradjon is bent valami és használjon?
2022. dec. 14. 14:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!