Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon kis mellem van és...

Nagyon kis mellem van és emiatt vagdosom. Hogyan tudnám elfogadni?

Figyelt kérdés
2023. jún. 17. 10:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%

A melledet vagdosod.????


Nekem is kis mellem van és örülök neki. Ha annyira nagy mellet akarsz akkor szilikon, mind mét lány tesómnak azvan szilikon.



Nem kell ön bántalmazni magad ha van más megoldás.

2023. jún. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%
pszichológus segíthet
2023. jún. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
37%

Drága jó istenem lányok miért nem tudjátok elfogadni magatokat úgy ahogy vagytok?


Hidd el sokunknak a kicsi mellű nők tetszenek, világ életemben a kis mellű nők izgattak, 48 éves pasi vagyok a mai napig a kicsi mellek az izgatóak számomra.

2023. jún. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
21%
Férfiként mondom hogy nincs azzal probléma. :) emiatt ne tegyél kárt magadban!
2023. jún. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
47%

Úgy, hogy a női mell valójában "túlértékelt", a nőknek meggyőződése hogy a nagy mell a férfiak álma, ezért aztán a szilikoncsöcsök hódítanak a nők körében, de hidd el, egy formás fenék 100x figyelemfelkeltőbb egy férfi szemében.


Nekem volt kis és nagy mellű barátnőm is, nem volt az előbbi kevésbé vonzó mint az utóbbi.


100x hangsúlyosabb egy szép kerek fenék ami évszaktól függetlenül mindig látnak, míg a nagy melleket igazán jó időben lehet csak kipakolni.


Én a "hátul léc" miatt jobban aggódnék, de az viszont sportolással irtó jó lehet. Tehát csak rajtad múlik.


Az biztos, hogy a kis melleid miatt nem fog 1 férfi sem visszautasítani. Ha visszautasítanak, az nem a kis melleid miatt lesz, erre akár mérget is ihatsz.

2023. jún. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
27%
A sok "nincsezzelbaj" pasi nem tudom, mit kezdene egy férfi mellkasú nővel...
2023. jún. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
43%

Mesélj már mi lenne a baj vele?

Kicsi a melle és kész milliók élnek boldog párkapcsolatban kicsi mellekkel.

Sok férfi nem szereti a nagy melleket meg fogja találni a párját kicsi cicikkel is.

2023. jún. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
27%

Igen, ez az elképzelés, a valóság meg az, hogy mát tizenévesen kigúnyolnak, ha kicsi a melled.


Minden nap, és olyan kva szép önértékelési zavarod lesz, hogy élmény utána kijönni belőle.


Plusz érdekes, hogy az összes nagymellű barátnőmnek volt pasija, nekem 23 éves koromig nem, és utána az exem azért hagyott el, mert kicsi a mellem.


Szóval nem kell a bullsht.

2023. jún. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 NTBS ***** válasza:
0%

Önelfogadás.

Illetve műtét, ha van rá lehetőség.

2023. jún. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
27%

Imádom a kis mellű nőket.

Szép és sokkal szexibb mint a nagy lógó csöcsök.

2023. jún. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!