Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon kis mellem van és...

Nagyon kis mellem van és emiatt vagdosom. Hogyan tudnám elfogadni?

Figyelt kérdés
2023. jún. 17. 10:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
28%

8


Így ahogy mondod, nem kell a bullshit.


Nem azért hagyott el az exed mert kicsi a melled, hanem mert topa vagy, ez már a leírásodból is látszik.

2023. jún. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nekem C-s van és mikor még kicsi volt is szerettem őket.
2023. jún. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
25%
11-es, látom, te is csak személyeskedni tudsz :D Ha nem vagy képes érdemben a kérdéshez szólni, akkor akár be is foghatod, senki nem kíváncsi a kútmélynyi frusztrációdra, amit csak egy anonim oldalon tudsz levezetni.
2023. jún. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
54%

Ha valaki azért hagy el valakit mert kicsi vagy nagy a melle a párjának az egy idióta.


Jártatok egy évig majd rájött, hogy kicsi a melled és közölte, hogy ez neki nem jön be?:)

Egy évig meg jó volt a kicsi cicid?

Ott más gond volt szerintem nem a mell méret.

2023. jún. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
54%

13


Kiscsillag, kútmélynyi frusztrációd neked van, akinek meggyőződése hogy azért hagyták el mert kicsi a melle. :D Az véletlenül sem jut eszedbe, hogy más probléma volt, mert gondolom fájdalmas lenne felismerni, hogy a probléma nem kívül hanem belül van, ezért dobtak :D Amin ezek után abszolút nem csodálkozom...

2023. jún. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!