Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek az intim terület...

Mit tegyek az intim terület borotválás utáni kipattogzással?

Figyelt kérdés

Kicsit bajban vagyok, mert kb egy hét múlva találkozom egy fiúval, akivel valószínűleg már lesz valami. Legutóbb is lett volna, viszont akkor még durvább volt a helyzet, ezért kitaláltam valamit hogy ne kelljen még lásson ott lennt. Hosszú ideje nem voltam senkivel, így nem is borotváltam, azonban ahogy éreztem, hogy ezzel a fiúval már lehet valami, leborotváltam. Hát másnapra el nem tudjátok képzelni hogy nézett ki, tele szőrbenövéssel, kipattogzott az egész. Amit tudtam megpróbáltam kiszedegetni, azóta jóval jobb a helyzet, szőrbenövés szinte nincs is már csak egy kettő. Viszont volt egy kettő csúnyább, aminek még a nyoma ott van, nagyjából egy hete. Mit tanácsoltok, hogy ezeket eltűntessem kb egy hét alatt? Neogranormonnal szoktam bekenni, az kicsit enyhít a pirosságon, de ezenkívűl nem tudom mit tehetnék. Valaki segítene?:(


(A borotválásnál már rájöttem hogy mit csináltam rosszul, régébben nem fordult elő ilyen, így legközelebb elővigyázatosabb leszek, most inkább az a kérdés utólag mit tudok tenni?



2023. júl. 14. 17:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
A fiút nem fogja érdekelni, ha mégis akkor legalább tudod hogy a kukába való kis pöts.
2023. júl. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
De egyszerűen olyan kínosnak érzem, csúnya, nem merek megállni előtte így
2023. júl. 14. 17:30
 3/21 anonim ***** válasza:
Panthenol, Bepanthen. Locoid kém- de ez vényköteles.
2023. júl. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
19%
Ne borotváld.
2023. júl. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
76%
Pár napot még tud várni. Nem kötelező most megtenni azt amit. Majd akkor ha te is készen érzed magad. Ha végig feszült vagy emiatt akkor úgy nem lesz az igazi.
2023. júl. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Engem kb 25 %-ra, de akkor is csak azt tudom mondani, minden nap viz alatt dorzsiszivaccsal dorgolni kell a borotvalt bort. Igy a novekedo mm-nel kisebb szor nem no be a bor ala es nem keletkeznek folyadekkal teli apro holyagok. Ha igy borotvalod naponta, ketnaponta, sima es szep lesz napok alatt es az marad.
2023. júl. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Engem le szoktak szavazni, ezt kihagyta a telefon, 6-os vagyok.
2023. júl. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Próbálom radírozni is néha, mert ilyen var van rajta néhol, de ezeknek már tényleg csak idő kellene hogy begyógyúljanak, de közbe félek hogy még fognak benőni szőrszálak, és azzal is ez lesz. Csak a gond van ezzel a szőrtelenítéssel😆
2023. júl. 14. 18:57
 9/21 anonim ***** válasza:
Nyugi, csak rendszeresen, az a lenyeg.
2023. júl. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm, próbálkozok majd aztán írok a fejleményekről. Ha valakinek van még ötlete meghallgatom szívesen
2023. júl. 14. 20:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!