Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek az intim terület...

Mit tegyek az intim terület borotválás utáni kipattogzással?

Figyelt kérdés

Kicsit bajban vagyok, mert kb egy hét múlva találkozom egy fiúval, akivel valószínűleg már lesz valami. Legutóbb is lett volna, viszont akkor még durvább volt a helyzet, ezért kitaláltam valamit hogy ne kelljen még lásson ott lennt. Hosszú ideje nem voltam senkivel, így nem is borotváltam, azonban ahogy éreztem, hogy ezzel a fiúval már lehet valami, leborotváltam. Hát másnapra el nem tudjátok képzelni hogy nézett ki, tele szőrbenövéssel, kipattogzott az egész. Amit tudtam megpróbáltam kiszedegetni, azóta jóval jobb a helyzet, szőrbenövés szinte nincs is már csak egy kettő. Viszont volt egy kettő csúnyább, aminek még a nyoma ott van, nagyjából egy hete. Mit tanácsoltok, hogy ezeket eltűntessem kb egy hét alatt? Neogranormonnal szoktam bekenni, az kicsit enyhít a pirosságon, de ezenkívűl nem tudom mit tehetnék. Valaki segítene?:(


(A borotválásnál már rájöttem hogy mit csináltam rosszul, régébben nem fordult elő ilyen, így legközelebb elővigyázatosabb leszek, most inkább az a kérdés utólag mit tudok tenni?



2023. júl. 14. 17:12
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Hát én inkább hamarabb szedem le óvatosan borotvával, a megfelelő elő és utókezeléssel (sajnos most így hosszú idő után valamit nagyon elrontottam) mint hogy szőrtelenítő krémet kenjek rá, alapból nekem az nem nagyon használt sehol, lehet nem találtam még jót, illetve szerintem eléggé irritálni lennt a bőröm. Gyantázásra lehet beruházok majd egyszer, de most még egyelőre azt nem szeretném
2023. júl. 15. 22:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!