Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valóban nem kell 18-20 évig...

Valóban nem kell 18-20 évig nőgyógyászhoz járni, mert megalázó a vizsgálat és úgysem lehet az embernek semmi baja?

Figyelt kérdés
2023. aug. 2. 10:49
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
82%

En nem erzem megalazonak a vizsgalatot. Kellemetlen? Igen. De nem megalazo, legalabbis nem annak kene lennie.


Aki nem jar rendszeresen, o dolga, mindenki el tudja donteni, mennyire fontos az egeszsege. Csak a hulyeseget nem kell hirdetni.

2023. aug. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
89%
Az embernek bármikor lehet bármilyen baja. Azt kell eldönteni, hogy melyik a rosszabb: időnként (indokolatlanul) megalázottságot érezni, vagy esetleg idő előtt meghalni valami betegségtől, ami időben kezelve gyógyítható lett volna.
2023. aug. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Én még fiatal vagyok, de itt olvasom rendszeresen ezeket.

Vizsgálat előtt állok, úgy gondolom, hogy időszerű lenne a rákszűrés. Elbizonytalanodtam.


Pont olvastam az előbb egy vizsgálattal kapcsolatos kérdést és alatta valaki annyira bizonygatja, hogy felesleges és megalázó a vizsgálat meg ő sem engedi a családját.

Megijedtem. :D

2023. aug. 2. 11:09
 4/22 anonim ***** válasza:
84%

Kerüld az olyan barmokat, akik ilyesmit mondanak.

Menj el évente szűrésre.

2023. aug. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
74%

Az egy elmebeteg valaszolo, elvezi, ha ilyeneket irogathat, de biztos vagyok benne, hogy egy troll, mert rendszeresen megjelenik az ilyen kerdeseknel es egyszeruen annyira direkt modon provokal, hogy egyertelmu.


Ne haragudj, tudom, hogy meg nagyon fiatal lehetsz es ez nehez, de meg kell tanulnod, hogy ne egy anonim oldal, anonim valaszoloira hallgass.

Messzirol jott ember barmit mondhat!

Egeszsegugyi kerdesekben jobb orvost kerdezni szerintem.


De tegy belatasod szerint. Azert azt jo ha tudod, hogy a szexualis elet megkezdese utan rakszuresre evente ajanlott jarni. Vannak olyan orszagok, ahol a 3 evenkenti szurest ajanljak, de nalunk altalanosan az evi szurest szoktak mondani az orvosok. Viszont innentol kezdve nyilvan ez mar a te dolgod, hogy milyen gyakran mesz.


En se vagyok tokeletes, bevallom, hogy 18 es 24 eves korom kozott pl osszesen, ha ketszer voltam szuresen, aztan ennyi. De aztan lett egy rosszabb rakszures eredmenyem (ennek vannak fokozatai, rossz eredmenyt okozhat gyulladas is pl, nem feltetlenul rak) es akkor ott elegge beparaztam.

Egy darabig fel evente kellett jarnom, hogy megfigyeljenek, aztan azota megint evente, de megyek, szinte napra pontosan :D

2023. aug. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
46%
Már megint te provokálsz? Mi most ez a túlzott nőgyógyász fétis?
2023. aug. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
73%

6

Bocs, de nem.

2023. aug. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
19%

Nem kell évente menni. Rákszűrésre elég háromévente.


De KELL - vagy meghalhatsz.

2023. aug. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
80%

Nagyon jó dolog szűrésre menni, nem tudom ki az az agyhalott, aki szerint megalázó meg felesleges…

Ennyi erővel fogorvoshoz se mész 20 évig mert “úgysincs” baj??

2023. aug. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
13%

9

Nem bizony.

2023. aug. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!