Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valóban nem kell 18-20 évig...

Valóban nem kell 18-20 évig nőgyógyászhoz járni, mert megalázó a vizsgálat és úgysem lehet az embernek semmi baja?

Figyelt kérdés
2023. aug. 2. 10:49
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Jaj ne már. Ez a két és fél pipás volt, aki megijesztett a válaszaival a kérdések alatt. Hogy talált ide is egyből?

Ne haragudj, de én is meg gondolom más ide írók is NŐK válaszára kíváncsi, hiszen ők jártak ilyen orvosnál. Nem kiéhezett, másokat félrevezető férfiak válaszára vár itt senki.

Első vizsgálat előtt állok, te meg az összes kérdés alatt azt taglalod, hogy senki nem lehet rákos, meg megalázó a vizsgálat és a gyerekeidnek is ezt tanítod. Bocsi de te normális vagy?



Kérlek menj a kérdésem alól! Sőt az oldalról is. Még a végén egy velem egykorú lány beveszi a dumádat és baja lesz...


A többieknek köszönöm a tanàcsokat! Összeszedem magam és felhìvom az orvost... Túl kell esni ezen bármennyire is félek.

2023. aug. 2. 15:03
 12/22 anonim ***** válasza:
10%

11

Aztán majd jön a nyüsszögés, hogy fájt, durva volt, bunkó volt, véreztél utána, stb. De ha neked problémamentesen ez kell, akkor rajta.

2023. aug. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Nem egy bunkó tudatlantól fogok engedélyt kérni. Mondd a gyerekeidnek az okosságokat, de lehet nekik is feltűnik, hogy egy elmebeteg vagy.
2023. aug. 2. 17:52
 14/22 anonim ***** válasza:
13%

13

Nagyon mellényúltál a bunkó tudatlanozással...

A stílusod téged minősít...

2023. aug. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Ha nem tetszik, nem kell ezekhez a kérdésekhez bejárnod. Gondolom senki nem hívott hogy itt oszd az észt. Az eddigi hozzászólásaidban nulla hasznos információ volt. Tűnj már el, mert a következő az lesz, hogy jelentelek.
2023. aug. 2. 19:04
 16/22 anonim ***** válasza:
75%
Többször voltam már, sosem volt semmi bajom tőle, és nem is fájt meg utána se történt semmi
2023. aug. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
#16: Köszönöm!! Ez biztató! :)
2023. aug. 2. 22:46
 18/22 anonim ***** válasza:
50%
Mindenképp menj, annyi, hogyha különösen parázol, akkor csak olyan dokit válassz, akiről már hallottál bőven jókat. Szerintem tök jó, hogy van lehetőség ingyenes szűrésre, a méhnyakrák meg sok esetben gyógyítható, de meredeken csökken az esély, ha már vkinél tünetek is jelentkeznek. Nekem amúgy szokott a szűrés pecsételéssel, kisebb alhasi fájdalmakkal járni utána, de abba nem hal bele senki, ellentétben a későn felfedezett méhnyakrákkal. Az év elején pl. fogorvosnál voltam, min. probléma + éves ellenőrzés, és észrevette a doki, hogy van két lyukas fogam, amiből semmit nem észleltem. Sokkal jobb, hogy így tömte be, amikor még nem volt panaszom, mintha már úgy kellett volna mennem, hogy a falat kaparom, annyira fáj.
2023. aug. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
51%
nőgyógyászos perverz
2023. aug. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
#19: Igen a szokásos két és fél pipádból ítélve már nagyon vártunk vissza téged! Elengedted a barlangból a feleséged?
2023. aug. 7. 20:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!