Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetnek lelki okai annak,...

Lehetnek lelki okai annak, hogy állandóan beteg vagyok?

Figyelt kérdés

Másfél éve ennek, hogy hónapról hónapra új betegségbe esem. Tüszős mandulagyulladás, felfázás, majd kiderült, hogy tejcukor érzékeny vagyok. Majd elkaptam a tavalyi tavaszi calici vírust. Nyáron arcüreggyulladásom volt, kétszer is. Antibiotikumot nem tudom beszedni, mert nem bírja a hasam. Kórházban feküdtem, mert infúzióval kaptam meg a gyógyszert. Majd a kórházban kaphattam el egy újabb hasmenéses vírust. Éppen 3 hete, hogy kilábaltam ebből a betegségből. Most ismét fáj a torkom, kimerült vagyok, rosszul alszom. Szedek C vitamint, szupradint, sok gyümölcsöt zöldséget eszek, figyelek az étkezésemre. Mindig jól felöltözöm még itthon is.

Lehet , hogy ez már nem immunrendszer kérdése, hanem lelki eredetű?


2010. nov. 12. 19:02
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
A Normaflore-t én is ajánlani tudom, nekünk is bevált.
2010. nov. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 Kriszti83 ***** válasza:

19:15 - És ha valaki betegen születik?

Hiszek az újjászületésben, hosszú lenne itt leírni. Az én gyermekem is betegen született.

2010. nov. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:

Lenne egy kérdésem, a sporton és tanuláson meg a barátokon kívül van olyan elfoglaltságod szabadidődben, ami tökéletesen kikapcsol?

Pl. szoktál olvasni, vagy van valami kreatív hobbid? Ezek nagyon jók.

Nevetni fogsz, de a legstresszesebb sulis időszakomban (főiskolán) előadás alatt (az olyanokon, amiken nem kellett jegyzetelni csak figyelni) sálat kötöttem meg Mikulás-csizmát horgoltam. Segített koncentrálni is, de úgy, hogy mellette pihentetett is.

2010. nov. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:
19:30 - Nem mindenki hisz, és nem tudhatod, hogy igazad van-e.
2010. nov. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 Kriszti83 ***** válasza:

Torokfájás---valamit nem mersz kimondani, ami bánt.

Gyomorfájás---emészted magad számodra nagyon fontos problémákon.

2010. nov. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 Kriszti83 ***** válasza:

19:30 - Nem mindenki hisz, és nem tudhatod, hogy igazad van-e.

Ez így van. Ezért tiszteletben tartom mások véleményét.

2010. nov. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
19:33 - Akkor ilyenkor úgy kell fogalmazni, hogy SZERINTEM.
2010. nov. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 Kriszti83 ***** válasza:
SZERINTEM :) Remélem így megfelel :)
2010. nov. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
19:32-es igazad van! Fején találtad a szöget. Van ez a bizonyos dolog az életemben, amit nem merek/lehet elmondani, senkinek. Az elején stresszeltem emiatt, de már nem emésztem ezen magam. Vagyis lehet hogy a testem mégis...
2010. nov. 12. 19:43
 20/23 A kérdező kommentje:

Olvasni szoktam persze, az bizony teljesen kikapcsol.Kötni nem tudok :)

És igen, Normaflort is ittam, meg egyéb probiotikumokat szedtem. Sajnos a gyomrom továbbra sem bírja az antibiotikumot.

2010. nov. 12. 19:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!