Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem akarok gusztustalankodni,...

Nem akarok gusztustalankodni, de mi lehet ez? Félek.

Figyelt kérdés

18 éves vagyok. Stodette fogamzásgátlót szedek,most van az első 7 napos szünetem,tegnap meg is jött. De ma reggel arra ébredtem hogy nagyon vérzek,fáj a hasam,és valami iszonyatos dolog jött ki belölem. Fehéres,pirosos,egybefüggő,én nem tudom mi ez,de életemben nem láttam ilyet. Olyan kb mint egy pióca.


[link]


Segítsetek,mit csináljak? Lehet hogy baj van?


2011. jan. 7. 06:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát én a képről nem sok dolgot tudok értelmezni. Egy vértócsát látok vastagabb, levált méhnyálkahártya darabkákkal (vagy mikkel).
2011. jan. 7. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
És az baj ha méhnyálkahártya leválik? Vagy ilyen darabok jönnek ki belölem?
2011. jan. 7. 06:56
 3/15 anonim ***** válasza:
Vetéléskor is darabos a vérzés.Nem lehet hogy azért fája hasad,és vérzel nagyon?
2011. jan. 7. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Remélem hogy nem. Minden nap egy időben vettem be a gyógyszert. Egyetlen egy nap volt hogy csúsztam vele 2 órát. Nem volt hasmenésem,nem hánytam,semmit olyat nem csináltam. Azt olvastam a neten,hogy fogamzásgátlásnál így zajlik a menstruáció: "A menstruációval a méhnyálkahártya darabjai és vér távozik, ehhez adódik hozzá egy kevés hüvelyváladék."
2011. jan. 7. 07:10
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

A menstruáció lényege épp az, hogy leválik a méhfal "külseje" (légyszi nézz utána neten..). Nekem is szoktak az első napokban nagyobb darabkák lenni.

De vetélés is lehet az erős vérzés, fájdalom miatt, de sokaknak ilyen a menses, szóval lehet, hogy te is a fájósabbak közé tartozol, de az is lehet, hogy a gyógyszer nem vált be és váltani kéne.

2011. jan. 7. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Na igen, ez a menstruáció..:) Szerintem nem kell mitől félned. Amúgy ha jól tudom, az első levél alatt még nem véd a tabletta. Mostantól fog védeni, nem?
2011. jan. 7. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Ha a menstruáció első napján veszed be az első szemet,akkor elvileg már attól véd. Én mindenesetre vártam 2 hetet.
2011. jan. 7. 07:17
 8/15 anonim ***** válasza:
51%
Ez nyálkahártya és a menstruáció természetes velejárója. Az, hogy gusztustalan-e csak felfogás kérdése. Nekem nem az.
2011. jan. 7. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
egyebkent a fogamzasgatlo tabletta sem nyujt 100%-os biztonsagot.
2011. jan. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
hát én megmutatnám magam dokinak.
2011. jan. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!