Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a bajom? Nagyon...

Mi lehet a bajom? Nagyon aggódom a szörnyű menstruációm miatt.

Figyelt kérdés
13éves koromban jött meg először.akkor ugy tünt,minden rendben lesz,5hónapig utána meg is jött rendszeresen.aztán kb4hónapig semmi..aztán megismerkedtem egy fiúval,aki a barátom lett,nagyon boldog voltam,ja és meg is jött utána(nemtudom lelki okai voltak e,csak azért irom)miután összejöttünk,fél évig meg is jött rendesen..aztán anyám szétválasztott minket..akkor utánna megint nem jött meg.szerencsére azóta megint együtt vagyunk,(le is feküdtünk egymással)de sajna azóta is katasztrófa a menzeszem..:(ami van...kb4 havonta ha megjön,akkor is néha csak barnás folyás,v.alvadt vér és csak egy kicsi,de van hogy az vagy 2,3hétig.már17éves vagyok,de folyamatosan pattanásos vagyok,nem múlnak.a melett súlyproblémáim vannak,rettenetesen hízékony vagyok,teljesen egészségesen étkezem,leadtam msot10kilót,de egyszerüen akármit csinálok,nem tudok tenni a súlyom ellen.a bokám ,a kezem,a lában eléggé vizesedik szerintem.gyakran felduzzadt.nőgyyógyászhoz akarok menni,már kértem anyát.mindig csak megigéri de sose visz el.kérlek ne mondjátok hogy menjek el magam,nem megoldható..meg nem vagyunk túl..hogymondjam..közeli viszonyban,és belefáradtam,hogy folyton kérlelem.mi lehet a bajom???valaki tud valamit ezzel kapcsolatban?
2009. febr. 16. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha egyszer tudod, h mi lenne a megoldás (nőgyógyász), akkor mit vársz tőlünk? Senki nem tud felírni neked fogamzásgátlót rajta kívül...
2009. febr. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
na ez aztán segített..ha nem vagy nőgyógyász honnantudod egyáltalán mi kell..választ kértem,direkt irtam is feljebb,ha elolvastad figyelmesen..
2009. febr. 16. 20:22
 3/5 anonim ***** válasza:

Az hogy 17 évesen vizesedik a kezed,-lábad,nem túl jó dolog,kicsit fiatal vagy ehhez,szerintem rendesen fel van borulva a hormonháztartásod,nem voltam ilyen helyzetben,és bár írtad nem ilyen választ vársz,mindenképp menj el dokihoz,ha nem akarsz nődokihoz,akkor kezd a háziorvosnál ,már csak a vizesedés miatt,segíteni fog elindulni,hová érdemes menned,van orvosi segítség,ne hagyd magad,járj utána,ha nem akarsz anyuddal,akkor kérj meg egy barátnőt.

Amúgy nődokinál én is egyedül voltam először,de mondom menj el a háziorvoshoz!

2009. febr. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves,nem leoltó választ.szeretnék én menni nődokihoz..csakhát anya nem visz..de igen gondolom a hormonháztartásom nagyon fel lehet borulva.köszönöm a segitséget tényleg.jólesett,hogy vannak még normális emberek
2009. febr. 16. 21:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Minden tüneted arra utal, hogy valamelyik hormonod kiment a határokból. A megoldás: vérből, 3. és 21. napon lemérni, és utána valamilyen gyógyszeres kezelést végigcsinálni.
2009. febr. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!