Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha tudtok, akkor írjatok...

Ha tudtok, akkor írjatok választ légyszives! Több gond is van mitől vannak ezek? És mi mitől van és megoldás? /kicsit hosszú sry/

Figyelt kérdés
Nos, 18/F vagyok, és nyugalmi állapotban kb. 8cm mereven meg 11cm kb. Erre még azt mondom ezzel áldottak meg meg kell vele barátkozni. Nade, A herémnél vettem észre, hogy a jobb oldali kb fele akkora mint a bal, a bal nem csúszik fel(ingahere) viszont a jobb igen foleg ha hideg van nem találom. Aztán visszajön de ez nem normális. Lehet hogy ettől is kisebb. Olvastam ma hogy 10éves korig kell velee csinálni v.mit mert utána már elhal az a here és max csak szépségműtét. Nos, nemtom miota van de már halogatom 1-2éve mert egyszerűen a méretem miatt szégyellem ,tudom hogy doki millio egyet lát akkor is:'( muszály leszek pedig. Aztán, fitymafékem rövid elég valószinu és a figtymafék oldala(nem velem szembeni hanem "mögötte") rá van tapadba a bőrre, igy csak szemből ha lehuzom a bőrt "elől" látom (teteje) alá megy de ez a fitymafék oldalán nem! rá van tapadva a bőrre...Szóval igy higiénia sem olyan. Nos ezek után mik a válaszok? Mitől alakulhatott ki és mit csinál a doki mert muszály leszek elmenni
2009. nov. 8. 19:05
 1/6 A kérdező kommentje:
És a pénisz medidg nő? Mitől függ az hogy mennyit nől az évek során? És egy utolsó kérdésem:) --> A szőr növekedése szerepet játszik mindebben ugy értem hogy "elég szőke a szőrzetem" nem az a sötét fajta, lábon látszik , kézen halványabb de van, hónaljnál és nemi szerv környékén legerősebb ott nem "szőke". Köldöknél is van csak ritka. DE arcnál nem igazán pihe inkább bajusznál érezni lehet kézzel ha oda nuylok de nem látszik! Ez baj? MIért nem nől meg?18 vagyok és azét már ilyenkor kellene sz.tem . Megborotválkoztam arcon is hátha ugy de nem nől meg többszöri alkalomra sem mikor leborotválom érzem hogy érces utána idővel megint érezni kézzel szal visszanő de nem látszik és gondolom kevés is. bocs a sok kérdésért igyekezzetek mindegyikre válaszolni:) köszi
2009. nov. 8. 19:09
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Ne félj az orvostól, sürgősen menj el, hogy a here és fityma gondodat megoldják. Igen, lehet, hogy a méreted és a szőrproblémád is a heréddel függ össze, de ezt biztosan csak az urológus tudja megmondani. Ne halogasd tovább!
2009. nov. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Muszály rávennem magam! Az arcon nem nől nagyon szőr mint máshol azon ugyis gondolkodtam hogy hormon kevés vagy összefügg ugye a pénisszel. Irjatok még pls!
2009. nov. 8. 21:11
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is csak azt tudom mondani, hogy menj orvoshoz.


Ha hormonproblémád van, azt hormonpótlással meg lehet oldani.

2009. nov. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
aha értem...és a mellbimbóm is megvan duzzadva ami szintén hormon jellegű dolog szerintem. Persze mikor hideg van visszahúzódik. Köszi a választ jöhet még:)
2009. nov. 9. 16:57
 6/6 anonim ***** válasza:

Hali!


Keresgélés közben találtam rá erre a topikra, és mivel nagyon sok a kérdés, >>privit pedig nem le7 írni, hogy rákérdezzek, így úgy érzem, meg kéne kérdeznem tőled, kedves Kérdező, hogy...

_ A problémáid orvoslásra kerültek, megoldódtak?

_ Minden kérdésre kaptál kielégítő választ vkitől?

_ Urológus dokinál voltál azóta? Ha igen, mi történt azóta? A doki mit csinált veled, milyen vizsgálatokat, beavatkozásokat végzett el rajtad, és a topiknyitás óta mennyivel később mentél el hozzá?


Várom válaszaidat, mert érdekelne a végkifejlet!

Üdv: EE

2010. jún. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!