Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért vannak olyan kevesen a...

Miért vannak olyan kevesen a női nőgyógyászok?

Figyelt kérdés
ennek kizárólag szexuális, vagy valami más oka is lehet?
2011. okt. 24. 15:08
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
17%

17:48

Na de akkor mit akar nézegetni? Fogakat?.....


Férfi nőgyógyász mondta:

"addig jó amig a nők elhiszik, hogy csak egy munkadarabot lát bennük az orvos!"

2011. okt. 25. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
72%

"17:48

Na de akkor mit akar nézegetni? Fogakat?..... "


Nem akar semmit nézegetni. Ez a szakterület tetszik neki és kész. Csoporttársam is nőgyógyász akar lenni, megkérdeztem miért. Azért, mert a szülészet érdekli, csodálatos dolognak tartja, szeretne benne részt venni, de mivel együtt van a nőgyógyászattal így nyilván szülész-nőgyógyász lesz.


Én is nőgyógyász szeretnék lenni, pedig lány vagyok. Most akkor mindjárt megkapom, hogy biztosan leszbikus vagyok, és puncikat akarok nézni?:DD


Nem azt mondom, biztos van egy két elfajzott ember, de szerintem igen csak kevesen vannak. Azért a kórházban nem lehet megválogatni, hogy milyen embereket kezelsz. És bizony szerintem több olyan van, aki férfi szemmel nem annyira nagyon csábító.

2011. okt. 25. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
46%

Ne beszélj csacsiságokat a leszbikusságról!!!

Remélhetőleg egyre több nő is odafér a szakmához, ahogy ez már a "fejlett" nyugaton is van, és így egyre több nő hajlandó lesz majd a szűrővizsgálatokat is igénybevenni...


Azok a férfiak, akik a nőgyógyászatot választják, az átlagnál sokkal jobban vonzódnak a női nemhez, mondta egy szakmabeli...

Aztán persze 20 év múlva már lehet, hogy csömörük lesz mindentől...

2011. okt. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
62%
Az én dokim férfi. Ő pl. azt mondta, azért választotta ezt szakterületet, mert kb. ez az egyetlen, ahol több az öröm, mint a bánat.
2011. okt. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:

Hát ebben azért nem vagyok egészen biztos, mert szerintem igen sok öröm van egyéb szakterületen is, mint pl:

gyerekgyógyászat, sebészet, orthopedia stb..stb..

És bizony a nőgyógyászaton is van sajnos legalább annyi tragédia mint más területen...(hagy ne soroljam..)


Szerintem a pénz a fő motiváció, hiszen egyetlen más helyen se lehet akkorát szakítani, mint itt.


És induláskor a nők, és csatolt részeik szeretete is motiválhat...

2011. okt. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:

7:38-nak

"Azért, mert a szülészet érdekli, csodálatos dolognak tartja, szeretne benne részt venni, "

írtad a kollegádról... Jó, jó, de ha ez így van, hogy a férfiak ennyire szeretnének részt venni a szülés, születés élményében, akkor miért nincs egyetlen férfi szülész, bába sem??..

itt valami sántít.....

2011. okt. 25. 11:56
 17/36 A kérdező kommentje:

A pénz és a női testhez való erős vonzódás az oka.

A férfi nődokik ezért "összezárnak" és nem nagyon engedik maguk közé a nőket.

2011. nov. 10. 10:55
 18/36 anonim ***** válasza:
Nincsenek kevesen.
2012. jan. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
Biztos ezek az okok is közrejátszanak. Az jutott még eszembe, hogy egy női nőgyógyász, ha gyerekeket szeretne, nehezen tudná összeegyeztetni a családot ezzel a munkával. Egy ovis kisgyereket nem hagyhat a játszótéren, mert menni kell szülni.
2012. jan. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:

"Az én dokim férfi. Ő pl. azt mondta, azért választotta ezt szakterületet, mert kb. ez az egyetlen, ahol több az öröm, mint a bánat."


Nem értem, ezt miért kellett lepontozni...itt lehet a legkevesebb halállal találkozni, és egy baba születése a fájdalom ellenére örömteli dolog. Teljesen megértem.

2012. jan. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!