Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért vannak olyan kevesen a...

Miért vannak olyan kevesen a női nőgyógyászok?

Figyelt kérdés
ennek kizárólag szexuális, vagy valami más oka is lehet?
2011. okt. 24. 15:08
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
58%

Persze, hogy megszül választott orvos nélkül is, sőt orvos nélkül is megszülne az egészséges nők 90%a !!!!!!!


Ez a szörnyű, hogy beléd "szugerálták" és teszik ezt folyamatosan, hog ha nincs választott orvosod akkor "megdöglesz"! és a kutya sem törődik veled!

Mit gondolsz miért fizet a nők nagy része? nem azért mert nem tud mit kezdeni a pénzével...

2012. jan. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

19-es vagyok. Nem akartam ezzel vitát kirobbantani. :)

Szülésznőt errefelé ritkábban választanak, mint orvost. Meg szülésznőből amúgy is több van itt a kórházban, mint dokiból. Emiatt a szülésznőknek kevesebb szülésük van. Ill. a kisgyerekes szülésznő megteheti, h nem nagyon vállal szülést, míg a doki nem. Persze Pesten más lehet a helyzet.

2012. jan. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

32

A doki miért nem teheti meg??

csak munkaidőben dolgozik, ha úgy tartja kedve.

Mint a szülésznő.

2012. jan. 17. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

Azért, hogy a gyakori kérdések. hu-n ötszázadszorra is fel lehessen tenni ezt a kérdést :)

Én mindenesetre maradok a doki bácsimnál...

2012. jan. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 A kérdező kommentje:

Húúúuuu 34-eske


Neked kötelező is maradnod!!!

2012. jan. 17. 08:53
 36/36 anonim ***** válasza:

80%


Ezt jól megmondtad! Úgy kell nekik!

2012. jan. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!