Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy győzzem le a nőgyógyásztó...

Hogy győzzem le a nőgyógyásztól való félelmemet?

Figyelt kérdés
23 vagyok, még sose voltam... De még szűz vagyok.
2011. okt. 24. 19:24
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

Hú, köszi a sok választ meg bíztatást! De azt nem is tudtam, hogy szűzen máshogy csinálják, meg hogy fáj... :S

Durva lesz.

2011. okt. 24. 19:47
 12/31 anonim ***** válasza:
32%
Nyugii ne parázz!! Ha attól félsz, hogy "jajj meglátja a nunim" vagy hasonló, hidd el őket már rohadtúl nem izgatja. Annak örülnek, ha nem nunit kell nézni! Anyu nőgyógyász asszisztens és szokta mondani neki az orvos, hogy örül, ha nem nunit néznek...xdd hidd el nem kell paráznod! én is voltam már, és abszolút nem paráztam. mondjuk csak az piszkált, hogy előző este nem jól borotváltam le, és pár szál ott kandikált, de abszolút nem zavartatta magát a doki! komolyan jobban paráztam a fogorvostól, mint a nőgyógyásztól.:D
2011. okt. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok! Nem fog annyira fájni, hidd el! Én is szűzen mentem... vagyis nekem nem fájt annyira...
2011. okt. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:

Csak azért is parázom, mert az az én privát területem... a doki pedig idegen, betolakodó. Komolyan mondom, tudom, kicsit dilis vagyok, de az az enyém, még pasi sem látta, nem hogy holmi doktor előtt kerüljek ilyen kiszolgáltatott helyzetbe. Ez inkább lelkileg jelent nekem gondot, nem annyira testit. De el fogok menni mindenképp :S

Köszi mindenkinek a tippeket is, meg a tapasztalatok megosztását.

2011. okt. 24. 19:55
 15/31 anonim ***** válasza:
14 évesen nekem is végbélen keresztül volta a vizsgálat, de 17 évesen és később még mindig szűzen már használt kacsát is a doki. később eüben tanultuk, h van szűzeknél használható vékonyabb kacsa. Ettől függetlenül a végbeles vizsgálat csak kellemetln volt, de nem feszített annyira, mint a hüvelyi. Ha tampont tudsz használni, akkor számíthatsz eszközre. De azért a doki is fel fogja mérni a terepet, mielőtt bármit csinál. Egyébként tényleg ne félj. Annyira rövid ideig tart.
2011. okt. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha budapesti vagyok tudok ajánlani egy nagyon aranyos,laza,mosolygós,fiatal Doktornőt:)

2011. okt. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
0%
Gondolkodj el azon, hogy szerinted izgató-e számára, hogy a nők mindenféle színű, szagú folyással teli puncival mennek hozzá. Szerinted ez olyan jó a nőgyógyásznak? Nem azért lesz egy férfi sem nőgyógyász, hogy élvezi, ha a fent leírt esetekkel foglalkozhat, bár egyre többen ezt gondolják róluk, de alaptalanul. Viszont jogod van női nőgyógyászt választani.
2011. okt. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

Én is a női dokit ajánlom, ha nem sürgős, akkor keress egyet szép nyugodtan...

A combfixet ajánlotta valaki...

Ha férfi dokihoz mész én semmiképpen sem ajánlanám a combfixet, azért azt inkább "izgatáshoz" használják, gondolj a sztriptíztáncos, vagy a peepshows lányokra...

2011. okt. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

8:38

"a nők mindenféle színű, szagú folyással teli puncival mennek hozzá.".. na ez nem izgató, abban biztos vagyok,

de itt arról van szó, hogy éves szűrésre menő fiatal, esetleg még szüz lányok milyen nemű dokit válasszanak.

Ha van rá lehetőség, akkor nőt.

Egyébként sem az az izgalmas, hogy mit gondol, érez a doki, hanem az, hogy te hogy érzed magad!!

2011. okt. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

19:51


"Ha attól félsz, hogy "jajj meglátja a nunim" vagy hasonló, hidd el őket már rohadtúl nem izgatja"


Őket nem izgatja valószínőleg, de itt nem miattuk van aggodalom, hanem az asztal "másik felén" levőről, vagyis rólunk!!!


Az lehet hogy a dokit baromira nem izgatja az egész, de engem viszont nagyon és ez a fontos számomra is, nem a doki "lelki" állapota...


Nem lehet ezt megszokni sohasem, de tudomásul kell venni, hogy bizony muszáj időnként elmenni...


Csökkentheted a "kínokat", ha sikerül női dokit találnod, aki kedves...

2011. okt. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!