Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy győzzem le a nőgyógyásztó...

Hogy győzzem le a nőgyógyásztól való félelmemet?

Figyelt kérdés
23 vagyok, még sose voltam... De még szűz vagyok.
2011. okt. 24. 19:24
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
hallgass 23:15 - re !
2011. okt. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

12:33

"A combfixet ajánlotta valaki...

Ha férfi dokihoz mész én semmiképpen sem ajánlanám a combfixet, azért azt inkább "izgatáshoz" használják, gondolj a sztriptíztáncos, vagy a peepshows lányokra..."

Te nem vagy százas:)) Szülésznőként írtam és engedd meg, hogy 20 év tapasztalat után tudjuk mi a normális.

Mikor kimegy a vizsgált személy mi hallgatjuk, az orvostól, hogy miért nem tanítják meg az anyjuk a lányokat, milyen öltözékben menjenek orvoshoz.

A gyengébbek kedvéért azért nem nadrág, budabugyi és zokni,vagy harisnya mert tovább tart az öltözködés.

Comfix és szoknya 1 perc. A tisztálkodásról meg nem is írok mert tudnék arról is, milyenek ülnek be a székbe mosdatlanul, kívül meg agyon cicomázva.

Sajnálatra méltó vagy ha egy nőgyógyászról feltételezel ilyet, hogy egy combfix felizgatja.

2011. okt. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

8:44


Akkor te vegyél combfixet a vizsgálathoz és esetleg tűsarkút hozzá!!

Nincs megtiltva, sőt, ahogy hallom tőled, még ajánlott is...

2011. okt. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%

"Mikor kimegy a vizsgált személy mi hallgatjuk, az orvostól, hogy miért nem tanítják meg az anyjuk a lányokat, milyen öltözékben menjenek orvoshoz."


Miért akkor mondja az orvos, amikor kimegy a vizsgált személy? miért nem neki mondja?..

2011. okt. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

9:38

Speciel ezt én sem értem.

2011. okt. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Az orvos vizsgál és nem viselkedési meg nevelési tanácsadó.

Erre nincs sem idő sem energia a vizsgálatok közben.

Ráadásul sokan nem is örülnének neki.

Sok dologról lehetne oktatást tartania még korosabb nőknek is a fiatalokról ne is beszéljünk.

Azt nem értem akinek nem inge miért háborodik fel.

2011. okt. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

8:44

Kedves szülésznő!


"engedd meg, hogy 20 év tapasztalat után tudjuk mi a normális."


Ha húsz éve tárogatnám szét a lábaimat naponta reggel 9től mundjuk 2ig akkor nem lenne szégyenérzetem talán már 1 év után sem..de..

én max évente egyszer (szerencsére) és igy hidd el, hogy rendkivűl kinos ez a művelet..!


Nem igazán az orvossal foglalkozom olyankor, hanem magammal...

Ezért választottam én pl. női dokit, mert igy valamivel elviselhetőbb számomra ez a "tortúra"


Szóval amit te 20 áv tapasztalat után "normálisnak" tartassz, az nem biztos, hogy számunkra is az...

2011. okt. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

10:23


"Sok dologról lehetne oktatást tartania még korosabb nőknek is a fiatalokról ne is beszéljünk."


Na de hát ez nem lenne elvárható az orvostól?..

minden tájékoztatóban benne van hogy az orvos tanácsot ad a vizsgálattal kapcsolatos bármiről, hogyan kell a székbe ülni, mikor kell vetkőzni és mennyire, mi fog történni, fogamzásgátlásról, stb...

2011. okt. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, lehet hogy hülyeség, de a combfixet én sem ajánlanám...(legfeljebb, ha nőhöz mész)
2011. okt. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
A combfix szerintem hülyeség. Legalábbis én a nadrágot is simán lekapom - felkapom 1 perc alatt. Még terhesen se tartott sokkal tovább. Mondjuk a vége felé arra azért figyeltem, hogy ne fűzős cipőt vegyek, ne a doki bácsit kelljen már megkérni, hogy kösse be, mert nem érem el :D Szerintem az a doki, aki a páciensek háta mögött az öltözékük praktikusságát kritizálja, elég bunkó...
2011. okt. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!