Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Volt már olyan, hogy...

Lányok! Volt már olyan, hogy nagyon ki kellett volna menni illemhelyre és nem tudtatok, és a határon voltatok? Hogyan kezeltétek a helyzetet?

Figyelt kérdés

Többször hallottam már: "nem bírom tovább", meg az efféle mondatokat. Ugyanakkor az is feltűnt, hogy ezt eleddig csak lányoktól hallottam, fiúktól sosem.

Szeretném megkérdezni, hogy azok közül, akinek volt ilyen tapasztalata, meddig bírta utána még.

Nyilván itt most nem az intkontinenciában vagy más betegségben szenvedők véleményére vagyok kiváncsi, így elsősorban azokat szeretném megkérdezni, akiknek volt ilyen "éles" helyzetük már.

Amennyiben úgy gondoljátok, túl kínos a kérdés, nyugodtan privát üzenet formájában is válaszolhattok.



2011. nov. 7. 11:47
1 2 3 4 5
 11/46 anonim válasza:
100%
Iskolából hazajövet egyszercsak nagyon pisilnem kellett, onnan még 1 órát buszoztam és 1km-t kellett sétálnom hazáig, már a kaput nyitottam amikor bepisiltem, nem tudtam visszatartani már. Így is csoda, hogy a kapuig eljutottam. :S Amúgy télen volt. 18/L
2012. nov. 17. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
100%
Én még általános suliban német felelés közben éreztem azt (már vagy 4 órája tartogattam akkor)hogy nem bíííííírom,de igyekeztem erős lenni :). Aztán jött a jelző csengetés,de a felelésnek még mindig nem volt vége,3-an feleltünk egyszerre és én már nem bírtam, szóltam a tanárnőnek,hogy KI KELL MENNEM DE SÜRGŐSEN.Akkor már hasgörcsöm is volt,meg ájulás szélén álltam. Hát szerintem vagy 5-6 percig csurgott :) és utána még órákig fájt a hasam. Amúgy bármeddig vissza tudom tartani szerencsére,addig,míg egy wc-t meg nem látok,mert akkor olyan erősen ront rám az inger,hogy jobb,ha mindenki elhúz az utamból :D! 24/L
2012. nov. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
én egy táborban voltam, ahol órákat utaztunk. egyszer nagyon kellett pisilnem, a már nem bírom tovább érzéstől kezdve olyan 2 és fél 3 óráig bírtam visszatartani. utána kiszálltunk a buszból én mondtam, hogy mindjárt bepisilek, de még mindig nem volt lehetőség wc-re menni, de már nem bírtam visszatartani, és hát......bepisiltem. nagyon gáz volt. 13 éves voltam. NAGYON NAGYON GÁZ VOLT. Még mindig ég a fejem. Azóta nagyon odafigyelek arra, hogy ahol wc van, én mindig bemegyek pisilni, akár kell, akár nem.19/L
2012. nov. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer Erdélybe utaztam egy kórus tagjaként, és hát, amikor a kedvenc üdítőmet viszem az útra, mindig megiszom öt perc alatt :'D Tehát fél litert betermeltem öt perc alatt, utána meg még ittam kb ugyanennyit. A "nem bírom visszatartani" érzés és a klotyó között 4!!! óra telt el. Annyira még nem örültem WC-nek mint akkor :)
2012. dec. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyetemen vizsga közben volt egy ilyen. Ugye tilos volt kimeni wc-re közben, csak miután beadtad. Egész végig nem tudtam rá koncentrálni, fájt a hasam, így inkább hagytam és beadtam a vizsgát, utána meg rohantam budira, pár csepp be is csöpögött, így is kb kettégörnyedve mentem már az utolsó pár métert. Pisilés után még sokáig fájt a hasam, aztán hálistennek elmúlt, vizsgán pedig megbuktam.

Egy másik történtet csak hallottam, ott egy kislány nem mert kimenni wc-re, nem mert szólni és addig tartotta vissza míg megrepedt a hólyagja.

2012. dec. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
100%

Volt-volt.Nekem olyankor baromira fáj.Nem tudom sokáig tartani.Ha nagyon kell,bárhol képes vagyok,akár férfibe is bemegyek,vagy valamilyen bokorban elintézem(pl utazáskor).Habár olyan nem egyszer volt,hogy kora reggel arra keltem,hogy nagyonnagyon kell pisilni,de valaki trónolt,én meg várakozás közben elaludtam 4-5 óra hosszára anélkül,hogy bepisiltem volna.Bár lehet alvás közben ez máshogy műkszik.

A mozizást régen végigszenvedtem,most már inkább szomjazok a popcorn után,nem veszek üdítőt,megelőzés gyanánt.Mivel volt pár párszor majdnem helyzetem,azóta minden inkább előtte elintézem,ha tudom,hogy utána egy ideig nem lesz lehetőségem kimenni.Amúgy egyetemen hálisten kiengednek minket,ha jól emlékszem nálunk gimiben is megengedte néhány tanár.Emlékszem egyszer tánc órán mikor kicsi voltam,az egyik kislányt nem engedte ki a tánctanár,mivel hogy tartsa vissza...szegény meg bepisilt.:( Az ilyet sosem értem...

2012. dec. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
100%

Hasi ultrahangra voltam előjegyezve, -előtte megmondják teli hólyaggal kell menni- úgy is mentem behívtak elkezdődött a vizsgálat mikor közölték velem, hogy nincs elég vizelet a hólyagba menjek ki igyak és majd szólítanak. Már ekkor a szeméremcsont felett jól láthatóan kidudorodott a hasam, de azért még 1,5 órát várattak. Mire bekerültem a vizsgálatra addigra már erős hasfájásom volt. Az orvos meg olyan erővel nyumta rám az ultrahangos fejet, hogy azt hittem rögtön szétdurranok.


Mikor végre abbamaradt a kínzás -mert vizsgálatnak nem nevezném az egész tortúrát- gyorsan be a Wc-be de pisilni azt nem sikerült helyette eszméletlen görcsöket kaptam ami a hólyagomba és a vaséimbe is kisugárzott. Katéterezés lett a vége :(

2012. dec. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 female_superiority ***** válasza:
95%

Alapjáraton ritkán kerülök ilyen helyzetbe, mert nem vagyok valami szívjaos, elakadásjelző és már guggolok is le, de utoljára épp pár napja "ügyeskedtem". Szegedről jöttem haza (autóval) és nagyon ramaty idő volt, egyáltalán nem volt kedvem megállni egész hazáig (Bp.). A lépcsőn rohantam fel (persze tizenvalahány év magassarkú után ilyenkor botlasz meg), egyhelyben toporogtam, amíg kinyitottam az ajtót (persze ilyenkor van a kulcsod a táska alján), aztán már csak rohantam be a vécébe. A bugyit, nadrágot szinte letéptem magamról, majd kéjesen hátradőltem és legalább öt percig pisiltem :-D

Aztán felnéztem és rájöttem, hogy 1.) a bejárati ajtót nem csuktam be a nagy rohanásban, 2.) a vécéajtót sem. Namost a kettő egy vonalban van... Jó, hogy nem járt arra senki, amint kisterpeszben feszítek a lépcsőháznak :-D


31/N

2013. jan. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
100%

A legdurvább eset egy túra volt a sulival, még 14 éves koromban. Elég hosszú kirándulás volt (kb. 8-9 óra) és már olyan 2 óra után kellett pisilnem, de az erdőben nem tudtam, pedig többször is próbáltam, csak mindig féltem, hogy meglát valaki. Úgyhogy kibírtam hazáig...


24/N

2013. jan. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor kellett már nagyon, de az eddigi legszörnyűbb nekem is buszúttal van összekötve (éljen a vonat!!!)... Erdélybe mentünk, és már órák óta mondogattam, hogy alig bírom, alig bírom... Másra nem is tudtam gondolni...

Amikor végre megálltunk valami faluban, már a sírás határán álltam, és rosszul voltam... A legelső füves területre le tudtam volna már guggolni pisilni, de aztán mondták, hogy van a faluban egy vendéglő, ahova elmegyünk majd mind pisilni, és így kibírtam azt a pár perc sétát, aztán törtem előre legelsőnek pisilni...

Nagyon, nagyon rossz volt...

2013. jan. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!