Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Volt már olyan, hogy...

Lányok! Volt már olyan, hogy nagyon ki kellett volna menni illemhelyre és nem tudtatok, és a határon voltatok? Hogyan kezeltétek a helyzetet?

Figyelt kérdés

Többször hallottam már: "nem bírom tovább", meg az efféle mondatokat. Ugyanakkor az is feltűnt, hogy ezt eleddig csak lányoktól hallottam, fiúktól sosem.

Szeretném megkérdezni, hogy azok közül, akinek volt ilyen tapasztalata, meddig bírta utána még.

Nyilván itt most nem az intkontinenciában vagy más betegségben szenvedők véleményére vagyok kiváncsi, így elsősorban azokat szeretném megkérdezni, akiknek volt ilyen "éles" helyzetük már.

Amennyiben úgy gondoljátok, túl kínos a kérdés, nyugodtan privát üzenet formájában is válaszolhattok.



2011. nov. 7. 11:47
1 2 3 4 5
 31/46 anonim válasza:
100%
Iskolámból pár tanuló hivatalos volt egy igazi színházi előadásra. barátnőmel mi ültünk középen. kimenni/felálni NEM lehetett. szünetet nem tartottak és többb mint két órás volt a mű. a negyedénél már rámjött a pisilhetnék. a mű közepén kezdett zavarni. a mű háromnegyedénél már barátnőmmel egymásba kapaszkodtunk és az időt néztük mert már szinte fájt, az utolsó percekben én már majdnem sírni kezdtem és azon gondolkodtam hogy a szék mellé pisilek. már ki is gomboltam a nadrágom, hogy ne kelljen vacakolni vele a wcn. az előadás végén az UDVARRA vezettek ki minket nagy mosolyogva, az egész épületet meg kellett kerülni. a wcn pedig osztálytársaink mosolyogva beszélgettek egymással, még egy öregnéni is betolakodott elénk... én kerültem sorra utoljára... kellemetlen élmény..
2013. júl. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem is van 1 ilyen sztorim...Elmentünk tavaly bicóval egy közeli faluba sátorozni az osztállyal (az osztályfőnök ezt osztály kirándulásnak nevezte -.-) egy KOCSMA udvarára ... Este hülyültünk minden jó volt hajnali 1kor még tábor tüzeztünk aztán fociztunk aztán elmentünk aludni (már aki)DE aztán jöttek a gondok ... Mennék ki pisilni egy másik lánnyal az osztályból már nagyon nagyon kellett alig bírtam visszatartani . Megyünk a WC hez és mi fogad ? HÁT EGY PÓKOKKAL TELI MÁR MEGROZSDÁSODOTT ÉS BEPENÉSZESEDETT CSEMPE ÉS A WC RŐL NE IS BESZÉLJÜNK (mivel nekem pókfóbiám van) megmerevedtem és mozdulni sem mertem nem hogy bemenni... aztán ott az udvaron volt pár bokor azok mögé elbújtunk és ott pisiltünk VOLNA hogyha egy holdkóros öregasszony hajnali fél4kor nem kószált volna az utcán ... MI MEG LEHÚZOTT NADRÁGGAL A BOKORBA PISILÜNK XDDD Még most is elgondolkozom azon hogy mit gondolhatott a néni... 15/L
2013. szept. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim válasza:
100%
Nekem életem legkínosabb estéje volt, amikor valahonnan mentem hazafele, este sötétben, esett az eső, és hiába igyekeztem a szokásos úton, olyan hosszúnak tűnt... Persze, ha pisilni kell, akkor a piros lámpa is örökké ég. Sétáltam, esernyővel, és éreztem, hogy nem bírom tovább, fájt a hólyagom és kész voltam, hiába szedtem a lábam... Mivelhogy nem vagyok szupermen, az egyik kereszteződésen átérve bepisiltem... Szerencse, hogy nem sokan jártak arra, és szoknyában voltam. Összecsuktam az ernyőt, és hagytam magam szarrá árzni, hogy ne legyen olyan feltűnő... Otthon azonnal indult a mosógép és a tusolás xD
2013. szept. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:

# 32!

Hát istenem! Én is és szerintem majdnem mindenki pisilt már bokorban. Szerintem ez nem akkora gáz.

Vagy talán ha bepisiltetek volna és úgy lát meg összepisilve az öregasszony, netán az egész osztály az kellemesebb lett volna? :)

2013. szept. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
Sydneyből indultam volna haza. Mielőtt el indultam otthon elmentem a mosdóba mert a repülőn nem szeretek WC-re menni, el is indultunk Abu-Dhabiba volt az átszállás ott is elmentem a mosdóba majd jött a fekete leves mert következett egy 11 órás repülő út. Magyarországon leszálltam siettem a vonathoz, minden papírt, csomagot el intéztem és futottam az állomásra majd jött egy 3 órás vonat út. Menni szerettem volna a mosdóba de nagyon koszos volt. Nyíregyházára megérkeztem a szüleim ki jöttek értem gyorsan hazamentünk, szaladtam a mosdóba mert azt hittem össze pisilem magam. Már a végén a hasam is fájt, folyamatosan az járt a fejemben hogy na most csorog be, de szerencsére nem. 26/L
2013. okt. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
Igen, nekem kínos. Privátban írtam.
2013. nov. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
Nekem pont szombaton volt :D reggel kávéztam, megittam 1 liter vizet, mert szörnyen másnapos voltam, mentünk kocsival. Áh mondom 1 óra 15 perc kb. az út, kíbirom. Aztán fél óra múlva már majd meghaltam, pihenőnél az egyik le volt zárva, amikor szóltam, hogy majd bepisilek :D a másik 10 km-re van. Életem leghosszab 10 km-re volt :D
2013. nov. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim válasza:
Én sokáig visszabirom tartani, pl. mikor utazunk valahova érzem hogy nagyon kell, alig várom a legközelebbi megállót, és mikor eljött, leszállok buszrol, rohanok a wc-hez és semmi... nem jon ki semmi. ugyanez van suliban is, és ha idegen helyeken vagyok. nagyon kell de nem birok pisilni. nem tudom miért van... De egyrészt vicces, másrészt idegesitő :D
2014. máj. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
Ezzel én is hasonlóan vagyok. A "másik" dologgal meg főleg.
2014. máj. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
80%

Pár éve volt egy elég durva vesemedence gyulladásom, azóta nagyon gyakran kell pisilnem, egy háromnegyed-egy órás buszút pl nekem már a vég kezdete. Pont egy ilyen buszút alatt történt, hogy hiába mentem el indulás előtt, az út során rám jött a pisilhetnék, a zötykölődés meg csak rádobott egy lapáttal. Nagyon fájt a hasam, feszült a hólyagom, még a fejem is belefájdult, már olyan rossz volt, hogy sírnom kellett.

Szerencsére a megállóhoz közel volt az a hely, ahova mentem, és ott meg tudtam látogatni a mosdót. Ha még kutyagolnom is kellett volna, lehet hogy nem bírtam volna ki.

2014. júl. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!