Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Volt már olyan, hogy...

Lányok! Volt már olyan, hogy nagyon ki kellett volna menni illemhelyre és nem tudtatok, és a határon voltatok? Hogyan kezeltétek a helyzetet?

Figyelt kérdés

Többször hallottam már: "nem bírom tovább", meg az efféle mondatokat. Ugyanakkor az is feltűnt, hogy ezt eleddig csak lányoktól hallottam, fiúktól sosem.

Szeretném megkérdezni, hogy azok közül, akinek volt ilyen tapasztalata, meddig bírta utána még.

Nyilván itt most nem az intkontinenciában vagy más betegségben szenvedők véleményére vagyok kiváncsi, így elsősorban azokat szeretném megkérdezni, akiknek volt ilyen "éles" helyzetük már.

Amennyiben úgy gondoljátok, túl kínos a kérdés, nyugodtan privát üzenet formájában is válaszolhattok.



2011. nov. 7. 11:47
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
Több napos osztálykirándulásra mentünk 4.-ben (10 éves voltam). Épp lefele mentünk, már elhagytuk az utolsó pihenőt, amikor elkezdtem érezni, hogy nagyon kell pisilnem. Próbáltam másra koncentrálni, 10 percig bírtam, aztán odamentem osztályfőnökhöz, aki mondta, hogy bírjam ki odáig. Visszamentem, próbáltam Garfield-ot olvasni, de pár szó után bem bírtam odafigyelni. Szerencsére a mellettem ülő aludt, a két kezemet a két lábam közé tettem és lóbáltam a lábam. Két fiú miatt hátrajött az ofő és, amikor meglátott, megsimogatta a fejem és mondta, mindjárt ott vagyunk, tartsak ki. Egy idő után éreztem, ez már nagyon komoly, több pisi nem fér el bennem és úgy éreztem, soha nem érünk oda. Nagyon meg voltam ijedve, nem akartam kellemetlen helyzetbe kerülni, pelenkás módjára bepisilni nagylányként. Felálltam, próbáltam úgy járni, hogy ne legyen feltűnő, de nem jött össze, nem tudtam nem furán járni. Odaértem az ofőhöz, már levegőt is alig kaptam és mondtam a nőnek, hogy adjon egy poharat, muszáj pisilnem. Mondta, hogy 10 perc és ott vagyunk, próbáljak valami szárazra gondolni, de csak egy wc-re tudtam gondolni, amit tele akartam pisilni. Hirtelen éreztem, hogy bepisilek, behunytam a szemem és minden izmommal próbáltam visszatartani. Sikerült. Kinyitottam a szemem, az ofő sápadtan húzott be az ablak melletti ülésre. Kapkodtam a levegőért, halkan nyüszítettem, ficánkoltam. Csak azt bírtam ismételgetni, hogy "Nagyon kell pisilnem". Az ofő mondta, hogy próbáljak egy sivatagra gondolni, amikor a mögöttem ülő fiú (az osztály szemétje) odahajolt az ülésemhez és rákezdett "pspspsssss", és abban a pillanatban csorogni is kezdett. Csak pisiltem és pisiltem és pisiltem, kb percekig. Szerencsére a fiú nem látott odáig (ahhoz fel kellett volna állnia és áthajolnia), ofő meg rászólt a fiúra, mintha mi sem történt volna és letakarta a lábaim. Amikor szálltak le a többiek, hallottam, hogy odasúgja a napközis tanárnőnek, hogy "összepisilte magát", az meg beszélt a sofőrrel. Megvártuk, amíg leszállnak a többiek, (az ülésen nem is maradt szinte száraz folt, annyit pisiltem) utána felkapta az ofő a csomagom, megfürödtem, átöltöztem, elvitte a bugyit, gatyát (kantáros egyenfarmer - kék) és a lépcsőn ülve sírtam. A napközis tanárnő keresett, hogy merre járok, próbált megnyugtatni, hogy ez bárkivel megeshet, hogy semmi baj nincs, de csak az járt a fejemben, hogy 10 évesen bepisiltem, mint egy kisbaba és igazságtalan, mert nem voltam rossz gyerek és amúgy is mindig elmentem WC-re időben és egyszer fordult elő, hogy így kellett pisilnem és van aki az osztályban folyton majd bepisilt és ő mindig elért a ec-re, én meg nem. Vacsoráig sírtam, az ofő és a napközis tanárnő vígasztaltak, utána évekig rossz kedvem volt, ha rágondolram, nagyom szégyeltem magam és nehezen hevertem ki. Senkinek se meséltem el, se otthon, se jó barátoknak.
2014. aug. 30. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:

Nekem nem utazós, de otthonomtól távol voltam.

Egyetemistaként egyszer megbeszéltük egy ismerősömmel, hogy ő visz haza. Ő is vitt be. Ő ment a dolgára én is az enyémre.

Hamarabb végeztem, gondoltam addig veszek kaját. Nem volt nálam pénz, így autómatából vettem fel. Közben nagyon kellett pisilni, de úgy voltam vele, majd pénzfelvétel után elmegyek. Megvan a pénz, egyszerre csak rámjön egy erős vizelési inger. Leguggolok, de közben úgy teszek, mint aki keres valamit nagyon. Közben nem nagyon akart elmúlni, de végül megszűnt az érzés... Vagyis azt hittem. Megnyugodva felálltam és ekkor az egész ömleni kezdett, én pedig álltam megkövülten, a táskát magam elé kapva. Aki látott biztos gondolhatta, nincs meg valamim és azért van olyan rémült fejem.

Végre elállt és kihúztam onnan, be a WC-be.

Gyorsátgondolás; nincs értelme buszt fogni, mert pisisen ülöm végig az utat nyomot hagyva az ülésen és kb tuti a buszravárók 70%-a észrevenné felszállásnál, utána pisisen vágok át a városon, amúgy egy ideig nincs is még busz... És hirtelen fejembeötlött a megoldás.

A derekamra kötöttem a pulcsit és elől a táskámmal takargattam a foltot. Elmentem a bevásárlóba és vettem 1500-ért egy farmert, mellé bugyit és zoknit. A WC-ben átöltöztem és a pisis dolgokat betettem a bevásárlóban kapott szatyorba.

Aztán vissza az egyetemre. Úton észrevettem, elvesztek az irataim. Háromszor végig jártam minden helyet, majd kiderült, bepisilés előtt kitettem az autómatánál és utána zavaromban megfelezkeztem róla. Kb ekkorra végzett az ismerősöm és hazavitt.

Út alatt elmeséltem mindent, végülis jól alakultak a dolgok a végére, nem mászkáltam összepisilt cuccokban mindenki előtt és az irataim is meglettek. Bár akkor drasztikusan fogtam fel, de mára egy vicces sztori ez a nehezen induló, de jól végződő nap. :)

2014. szept. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim válasza:

Régi kérdés, talán nem is olvassa senki, de le kell írnom :D

Nekem olyan mániám van, hogy ha utazok valamerre, minden pihenőnél elmegyek pisilni. Bécsbe mentünk ki, Hegyeshalomnál megálltunk, akkor már nagyon kellett, de akkora sor volt, hogy nem bírtam volna végigállni, úgy voltam vele, ennél még az is jobb, ha a buszban ülve szenvedem végig a hátralévő 1,5-2 órát. Szerencsére Schönbrunn-ban volt mobil wc, ott sikerült elintéznem :D


A másik: volt az érettségi előtti buli az osztálynak, hirtelen nem tudom, mi a neve :D Barátnőimet kísértem vissza a kollégiumba, de egyiküknek már nagyon kellett pisilnie. Nosza, kis mellékutca, be a bokorba. Tudtuk, hogy van ott mozi, de úgy voltunk vele, ilyenkor nem adnak filmet - hajnali egy körül volt. Aha, hát adtak... A csajszi nagyban intézte a dolgát, amikor kilódult a tömeg :D Szerencsére, a bokor eltakarta, de addig mozdulni se mert szegény, amíg mindenki el nem ment. Ha volt is valaki, aki esetleg észrevette, akkor igen empatikus volt és nem jelezte :)

2018. máj. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
Velem volt már, hogy huszonegy-két évesen bepisiltem nyilvánosan az utcán. Már tényleg nem bírtam tovább és egyszer csak magától szinte észrevétlenül megindult, bement. Szerencsére sötét volt, sötétkék farmerban voltam és a kabátom is takart valamennyit, így nem voltam nagyon feltűnő jelenség. Ismerősökkel nem találkoztam és más se bámult meg látványosan. Lehet észre se vették. Mindenesetre számomra elég kínos volt a kis baleset. Persze ma már csak nevetek rajta. Nem vagyok inkontinens és azóta se fordult elő velem ilyen. Biztos vagyok benne hogy nem én vagyok az első a történelemben, aki így járt. :)
2018. szept. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:

Nálunk egy srác egyszer 3.ba

Én 1be kétszer

De más osztályok is 1be

Engem már nem zavar

Nem röhögnék ki senkit mert tudom milyen érzés volt mikor engem kiröhögtek

Wcre se megyek de visszatartom tudom

Egy csaj oviban wcre menet a folyoson...

2019. szept. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:

Volt valami asszem egészsêg program és mindenki az 5sel ment haza a 4es 1es,2es helyett

Têl volt és sötét

Màr nagyon kellett de a buszmegállóba csaknem...

Hosszú kabátom térdemig ért és behugyoztam,nem tudta senki csak én ugyhogy megusztam

2019. szept. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!