Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Volt már olyan, hogy...

Lányok! Volt már olyan, hogy nagyon ki kellett volna menni illemhelyre és nem tudtatok, és a határon voltatok? Hogyan kezeltétek a helyzetet?

Figyelt kérdés

Többször hallottam már: "nem bírom tovább", meg az efféle mondatokat. Ugyanakkor az is feltűnt, hogy ezt eleddig csak lányoktól hallottam, fiúktól sosem.

Szeretném megkérdezni, hogy azok közül, akinek volt ilyen tapasztalata, meddig bírta utána még.

Nyilván itt most nem az intkontinenciában vagy más betegségben szenvedők véleményére vagyok kiváncsi, így elsősorban azokat szeretném megkérdezni, akiknek volt ilyen "éles" helyzetük már.

Amennyiben úgy gondoljátok, túl kínos a kérdés, nyugodtan privát üzenet formájában is válaszolhattok.



2011. nov. 7. 11:47
1 2 3 4 5
 21/46 anonim válasza:
76%
nekem ugy volt ,hogy jöttem haza a barátomtól de sietni kellett igy úgy voltam ,hogy hát csak kibirom de mikor már itt voltam a helyen ahol lakok (itt is több megállóhely van ) én az utolsó előttinél szállok le, és hát már komolyan nem birtam tovább ha felálltam volna a helyemről bepisiltem volna ,de tartottam kb 2 megállóval előbb lekellett szállnom h keressek valami helyet ,de vasárnap volt és semmi nem volt nyitva és elmentem egy bokorhoz
2013. febr. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
10%
hányszor teszed már fel ezt a kérdést????!
2013. márc. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
98%

Nekem olyan volt, hogy nyelvsuliba jártam a belvárosba. Az iskola egy lakásból lett kialakítva és a termek egymásból nyíltak. Így is elég ciki lett volna kikérezkedni a csoport előtt, mint egy kisiskolás, úgy meg pláne nem mertem hogy egy olaszos csoport előtt kellett volna végigcaplatnom a mosdóig, meg vissza.

Másfél órát szerencsésen kibírtam, de akkor már nagyon-nagyon kellett. Indultam is volna a mosdóba, de az egyik csoporttársammal valamit meg kellett beszélnem. Együtt szoktunk menni egy darabon, ő sietett ezért mondta hogy út közben beszéljük meg. Jó, nem akartam körülményeskedni, meg tényleg nagyon sietett, úgyhogy nem tudtam kimenni. Aztán elváltunk. Az addig tolt biciklimre felszálltam, azzal mentem tovább haza. Ekkor már szúrt a hólyagom, fel is szisszentem, ahogy felültem, de még bírtam.

Aztán jött a baj. Útközben van egy elég meredek emelkedős rész. Rendesen erőből kell pedálozni. Én közben szorítottam ahogy csak bírtam, de nem bírtam tovább. Ahogy nyomtam a pedált egyszer csak hallható sistergés közepedte megindult. Bepisiltem. Odakaptam, kézzel is próbáltam elszorítani a pisi útját, de lehetetlen volt. Éreztem ahogy egyre jobban szétárad a nadrágomon. Képtelen voltam megállítani. Térdig pisis lettem, elég jól láthatóan.

Onnantól kezdve nem érdekelt semmi, csak hogy minél előbb hazatekerjek, megmosakodjak és átöltözzek. Nagyon ciki volt.

Ez pár éve történt, akkor 17 voltam.

2013. máj. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:

Kb. 8 éves lehettem amikor barátnőmnél játszottunk a játszótéren és valamiért nem mertem neki szólni, hogy jöjjön fel velem mert pisilni kell..Épp a biciklijén bicikliztem és nem bírtam tovább pár csepp kijött..Nem vették észre :)


Másik eset szintén ennyi idős lehettem és nem engedtek ki óráról..Hát nem bírtam tovább elég gáz volt a többiek előtt, hogy én tornanadrágban voltam utána :D

2013. máj. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim válasza:
100%

Az én történetem az, hogy egyik órámon ültem, ami természetesen olyan 1,5 óra időtartamú, és azt is tudni kell, hogy állandóan vizet iszok. Mivel telefonáltam utána elkezdődött az óra így nem tudtam kimenni pisilni.

Iszonyú érzés volt kivárni az óra végét, próbáltam nem gondolni arra, hogy mindjárt szétdurranok, de csak rosszabb lett. Aztán meg folyamatosan arra gondoltam hogy ez most vagy most helyzet lesz, és mire véget ért az óra már menni is alig tudtam, de eljutottam a pisildéig és itt vagyok :D

2013. máj. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim válasza:
Mi most voltunk egy hete túrázni az osztályommal. Otthon pisiltem fél hatkor, aztán a 6:45-össel mentem be. Utána 1 óra buszozás, aztán jött a túra. Persze baromi sokat ittunk, mert ki gondolta volna, hogy nem lesz wc?? az első 10 km még oké volt. viszont még 12 km-t mentünk, és én már az elején éreztem, hogy rossz. a végére majdnem bepisiltem, kb 8 óra volt össz-vissz... bokrokban pisiltünk a barátnőimmel... 16L
2013. máj. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
59%

Ezt a kérdést nem egy Perverz Tata tette fel? Pláne, hogy megkérdezte: Lányok, ki hány éves? Írjátok oda!

Fúj!

2013. máj. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim válasza:
volt olyan hogy bepisiltem 300 métere a házamtól...:S
2013. jún. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:

Akartok valami nagyon furcsát hallani?: skubi!


én nagyon sokáig tudom vissza tartani ha nem mozgok.

Vagy amikor táncikálok,mert olyankor még több időre el tudom húzni.

DE:ha valaki nevetett azonnal bepisilek.Amikor elkezdenek nevetettni akkor vége mindennek és megindul mint a niagara.


1.eset:

barátnőmmel sétálgattunk és igazi poén zsák,annyira nevetettet hogy már többször is rászóltam hogy tudja mi lesz a vége de nem hagyta abba a vicceket.

Siettem a kapuhoz mert már éreztem hogy szétszakadok.De az a rothadt kulcs berakadt és nem tudtam kinyítni.Az új csízmámban voltam és telepisiltem.Megfordítottam a csízmám mikor már haza értem és vagy egy nagy pohárnyi folyadék távozott.


2.eset: amikor uncsi tesómmal rajzolgattunk kicsinek az ágyban vicces dolgokat mint nagy ciciű és nagy fejű embereket akkor annyira nevettem hogy teleraktam a francia ágyat azonnal,vagyis megsem éreztem hogy szaladni kellene.


vagy még 100 ilyen eset volt és azóta a barátaim de legfőképp anyukám mikor elkezdek nevetni,figyelnek és mondják hogy csak óvatosan...szóval...

2013. júl. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:

nekem már sokszor volt ilyen:D

egyszer matekórán,rövid volt előtte a szünet és nem volt időm elmenni,de már az óra eleje óta éreztem hogy kell,próbáltam nem gondolni rá,de nagyon rossz volt,figyelni se tudtam,ráadásul olyan nagyon feszes farmerban voltam ami szorította a hasam,aztán kigomboltam inkább,barátnőm meg csak mondogatta hogy nyugodjak már meg csak nem fogok bepisilni,de már szinte ugráltam a széken:Daztán érdekes mert miután elmentem wc-re alig tudtam pisilni mert annyira összehúźtam az izmokat hogy ne pisiljek be,vagy nem tudom miért

egyszer volt ilyen autóban is,akkor is már a határon voltam,meg nyáron voltunk hajókiránduláson és volt wc a hajón,de nagyon hullámzott a tenger és a wc-t összehányták meg nagyon szar állapotban volt,én meg be se mertem menni mert nekem is hányingerem volt és ha bementem volna rögtön kidobom a taccsom,ezért megittem egy csomó kólát,merthogy az jó a rosszullét ellen,csak már nagyon kellett pisilnem,a hajó meg állatira dobált,aztán még bírtam egy órát,de szinte már sírtam:D

2013. júl. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!