Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » El kell mennem nőgyógyászhoz?

El kell mennem nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
SOS Az lenne a kérdésem,hogy el kell-e mennem a nőgyógyászhoz,mert ez lenne életem első alkalma...de térjünk a lényegre,hogy miért írtam ide!Szóval 3-4 havonta jött meg eleinte a menstruációm,azután kezdett beállni havira és mostanában pedig 5-8 naponta esetleg fél havonta jön meg! :( Mit tegyek? Lehet,hogy van valami baja a méhemnek? El menjek nőgyógyászhoz? Mit csinálnak ott velem?? 13 éves vagyok és több mint egy éve van meg! Előre is köszönöm a válaszokat! :)
2011. dec. 8. 16:27
1 2
 11/17 Minii Vikii ***** válasza:
15%

Szerintem nem kell elmenned!! Van akinek 2-3 év mire teljesen beáll, az én anyukám, és ismerősöm is ilyen volt. De te tudod, ha úgy érzed menj el! Nem kell félni, semmi rosszat nem csinálnak, amúgy meg egyszer csak el kell menni, nem de? :)

14L

2011. dec. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem is menj el nőgyógyászhoz! Itt máris találtam egy pár olyat, akik gyermeknőgyógyászathoz is értenek:


[link]


Írd be keresőbe, biztos a te lakhelyeden vagy annak közelében is van ilyen rendelés :)


Üdv!

2011. dec. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítségedet előttem szóló :) és a többieknek is köszönöm :)
2011. dec. 11. 15:09
 14/17 zsu1979 válasza:

Szia! Szerintem mindenképpen menj el dokihoz, ha eddig még nem tetted meg! Találtam két linket, ahol leírják, hogy pontosan hogyan zajlik egy vizsgálat. Egyébként én is szégyenlős vagyok, ezért mindig hosszú pulóverben, vagy ruhában megyek, mert fölülről úgysem kell levetkőzni.Majd szól az orvos, ha a melledet is meg akarja vizsgálni.(Nekem csak rákszűréskor szokták.)

[link]

[link]

2011. dec. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Mindenkinek aki szégyenlős, női dokit ajánlok!
2011. dec. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Első alkalommal mindenképpen olyan dokihoz menj, akiről érdeklődtél már valakitől! Nagyon jó lenne női dokihoz menned, éppen elég zavaró a "szitu", ne fejeld meg még egy

idegen férfi elötti vetkőzéssel és terpesztéssel a dolgot...

2011. dec. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
zsu1979 köszönöm a linkeket,nagyon sokat segítettél :)) Már el tudom nagyjából képzelni a történéseket és nem is olyan ijesztő,mint amire gondoltam! :D Üdvözleteeeem :)
2011. dec. 21. 22:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!