Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 13 éves lány vagyok, és van...

13 éves lány vagyok, és van olyan néha h viszket ott 'lent'. Ez baj?

Figyelt kérdés
Tegnap is viszketett sokáig, aztán volt amikor nem, viszont ma elég irritáló volt, szinte egész nap viszketett. De van amikor viszket van amikor nem.. De megnéztem, nem piros ott meg nem látok ott semmi különöset , csak néha viszket nha nem.. Ja, és még nem menstruálok. Ez számít? És ugye emiatt nem kell menni nőgyógyászhoz? Vagy ez az jelenti, h meg fog jönni, vagy betegség? Minnél hamarabb válaszokat pls

2012. szept. 4. 16:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Szerintem menj el egy ORVOS(kolegámhoz)-hoz és mond el neki mi a panaszod! amikor pisilsz nem csípi?

jahh és amikor viszket vakarod??

2012. szept. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem, nem csíp meg semmi. De néha van, néha nem. Néha napokoig nem viszket. És vakarom igen
2012. szept. 4. 16:47
 3/16 A kérdező kommentje:
DE nyilván óvatosan
2012. szept. 4. 16:47
 4/16 anonim ***** válasza:

Bent a hüvelyedben (lukadban) viszket, vagy a dombokon?

Nem lehet, hogy a kiserkenő szőrök bökik a környéket?

Ha nagyon nem akar elmúlni, tegyük fel még 2 hét múlva is viszket, akkor már el kéne menni orvoshoz. Azt nem hinném, hogy feltétlen szükség van vizsgálatra, lehet, hogy csak felír valami rá.

2012. szept. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
35%
Szoktál önkielégítést végezni? Nem téveszted össze a nemi izgalmat a viszketéssel? Nem viccből kérdezem. Ha semmi egyéb tünete nincs, akkor nem tudom. A hüvelyváladékodnak nincs szaga?
2012. szept. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Lehet h amiatt viszket h nő ott a szőr, télleg, nemtom.. Inkább ott kiljebb fáj vagy nem is tom...
2012. szept. 4. 16:51
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem szoktam önkielégíteni, dehogyis, és nem tévesztem össze, ez viszketés.
2012. szept. 4. 16:52
 8/16 anonim ***** válasza:
21%
Hüvelyváladékodnak van szaga? Egyik ujjadat dörzsöld a puncidhoz, esetleg egy kicsit bele is nyúlhatsz, és szagold meg. :-)
2012. szept. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Hátigen, de nem olyan erős, bár büdös de nem annyira..
2012. szept. 4. 16:59
 10/16 anonim ***** válasza:
70%
Hát ha van, akkor el kell menni nőgyógyászhoz. Szoktad rendszeresen mosni? Mihez hasonlítható a szaga? Ha gondolod írd meg privátban, ha nem szeretnéd itt.
2012. szept. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!