Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 13 éves lány vagyok, és van...

13 éves lány vagyok, és van olyan néha h viszket ott 'lent'. Ez baj?

Figyelt kérdés
Tegnap is viszketett sokáig, aztán volt amikor nem, viszont ma elég irritáló volt, szinte egész nap viszketett. De van amikor viszket van amikor nem.. De megnéztem, nem piros ott meg nem látok ott semmi különöset , csak néha viszket nha nem.. Ja, és még nem menstruálok. Ez számít? És ugye emiatt nem kell menni nőgyógyászhoz? Vagy ez az jelenti, h meg fog jönni, vagy betegség? Minnél hamarabb válaszokat pls

2012. szept. 4. 16:41
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Persze, meg szoktam mosni.
2012. szept. 4. 17:05
 12/16 anonim ***** válasza:
Nincs fokozott mennyiségű hüvelyváladék? Milyen rendszerességgel mosod? Mihez hasonlítható a szaga? Bocsi, bogy ennyi kérdést felteszek, de ezt a nőgyőgyász is feltenné, és hátha így sikerül rájönni a problémára anélkül. :-)
2012. szept. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Nem, sztem nem olyan sok a váladék, és hetente 2 szer mosom v amikor szoktam fürdeni
2012. szept. 4. 17:11
 14/16 anonim ***** válasza:
80%

"hetente 2 szer mosom v amikor szoktam fürdeni"


Az munka, te igénytelen dögkeselyű...

2012. szept. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Anyuddal nem tudod megbeszélni?

Vegyél a gyógyszertárban Canesten combit és próbáld meg használni.

Ha nem múlik el tőle, akkor el kellene menned egy gyereknőgyógyászatra

2012. szept. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Oké , de pl ma egyáltalán enm viszketett meg semmi, de majd ha megin akkor beszélek anyuval , köszi mindenkinek!
2012. szept. 5. 17:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!