Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy vizsgál meg a nőgyógyász,...

Hogy vizsgál meg a nőgyógyász, amíg szűz vagy?

Figyelt kérdés
Mostanság vannak problámáim ezügyben, és lehet elnézek majd nőgyógyászhoz, viszont nem tudom, hogy ilyenkor mit csinálnak? Hogyan vizsgál meg az orvos?
2012. szept. 20. 10:30
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
45%
A szűz lányokat a hátsó "bejáraton" keresztül vizsgálják meg. Hány éves vagy amúgy?
2012. szept. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
39%

mindenképpen női dokihoz menj első alkalommal, aki azéert jóval empatikusabb, hiszen ő is jár nőgyógyászhoz és tudja mit érzel.

és nem mindegy, hogy elötte, vagy egy ffi elött vetkőzöl és terpesztesz.

2012. szept. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:

Engem úgy vizsgált meg, hogy bedugta egy ujját a hüvelyembe, tapogatta, nyomkodta a hasamat. Meg "hurkapálcával" kenetet vett. Mióta már nem vagyok szűz, úgy veszi a kenetet, hogy először felnyomja a tükröt (kacsát), de akkor ez nem volt természetesen.

Gondolom nálad is így lesz.

A seg.embe nem turkált.

2012. szept. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 A kérdező kommentje:
19 vagyok ... Amúgy elég rémisztő ez az egész :P :D ... nade ha muszáj lesz, megyek.
2012. szept. 20. 10:48
 5/52 A kérdező kommentje:
Amúgy mennyire nehéz női nőgyógyászt tanálni? Mert én még em találkoztam ilyennel a környéken.
2012. szept. 20. 10:48
 6/52 anonim ***** válasza:
30%
2012. szept. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
79%
Hülyeség, hogy női nőgyógyász empatikusabb, nemtől független, hogy ki a jó orvos. És erről nem nyitok vitát...
2012. szept. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
5%

Természetesen igaza van a 2. válaszolónak a női orvost illetően, persze nehezebb nőt találni, mint férfi orvost, mert azért a "szakmát" különböző okokból ők uralják.


De gondolj bele abba is, hogy valóban a női testet nem csak könyből tanulták mint férfi kollegái, tehát innen eredően, már jóval autentikusabbak, plusz ők is járnak nőgyógyászhoz és érdekes módon nem férfihoz, hanem nőkhöz járnak. Nyilván tudják, hogy miért.

2012. szept. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
én szűz vagyok,de nem engedem,hogy végbélen keresztül vizsgáljanak,inkább a hüvelyi vizsgálatot kérem
2012. szept. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
35%

itt a nők egészsége oldalon nagyon sok férfi kóvályog különböző okokból, rád bízom, hogy találgass vajon miért, és van köztük nem is kevés orvostan hallgató is, akik azonnal lecsapnak arra, aki a női nőgyógyászok mellett mer érvelni. ÉRDEMES MEGFIGYELNI.

Szóval szerintem is első alkalommal keress női orvost, aztán majd később meglátod.

2012. szept. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!