Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy vizsgál meg a nőgyógyász,...

Hogy vizsgál meg a nőgyógyász, amíg szűz vagy?

Figyelt kérdés
Mostanság vannak problámáim ezügyben, és lehet elnézek majd nőgyógyászhoz, viszont nem tudom, hogy ilyenkor mit csinálnak? Hogyan vizsgál meg az orvos?
2012. szept. 20. 10:30
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
73%

Mindenki döntse el maga, hogy kihez jár inkább.

Van akinek eleve nem szimpatikus egy saját neméhez tartozóval vizsgáltatnia magát.

Majd a kérdező eldönti.

2012. szept. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
21%
Én is női orvoshoz mennék a helyedben első alkalommal, az biztos, hogy semmiképpen sem lesz kevésbbé jó szakember, mint férfi kollegája. éppen elég izgalmas az így is nem kellene tetézni még egy idegen férfi 'kiváncsiságával" is.
2012. szept. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
49%
Kedves Kérdező! Ne az itt válaszolókra hallgass, hanem ahhoz az orvoshoz menj, akit a legtöbb személyes ismerősöd ajánl!
2012. szept. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
44%
Tényleg igaza van a 10. válaszolónak, és azonnal "lecsapnak" a női orvosokat előnyben részesítőkre!
2012. szept. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
100%

most tisztázzuk, csak mert vannak, akik tényleg erről az oldalról informálódnak, h a nőgyógyász nem vizsgál végbélen keresztül, akárhány Humor Harold is van jelen itt, aki ezt állítja.


személyes tapasztalatom tudom megosztani: tini koromban volt egy problémám, viszonylag összetett, ezért akkoriban több helyre/ több orvoshoz is átirányítottak vele. egyértelmű volt, h sosem volt még kapcsolatom, mégis ugyanúgy, "kacsával" vizsgáltak meg, mint a "tapasztaltabb" nőbetegek esetében. nem volt fájdalmas csak kellemetlen és ez nem befolyásolja az érintetlenség tényét, ha érted, mire gondolok.

2012. szept. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
100%

Hallani, már hallottam a végbélen keresztüli vizsgálatról, de találkozni még nem találkoztam ilyennel.

16 évesen és szüzen voltam először egy gyulladás miatt és a doktornő nagyon kedves és figyelmes volt velem, mondta, hogy nagyon óvatos lesz és tényleg így is volt.

Elképzelhető esetleg, hogy a 10 éves gyerekeket vizsgáljág popsin keresztül?

2012. szept. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
54%

sajnos úgy néz ki, hogy igazuk van azoknak, akik írtak itt a női orvosokat ajánlók azonnali ledorongolóikról, ahogy itt visszanézem.

Nem tudom mi lehet az oka, talán igaza van a 10. válaszolónak.

2012. szept. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
42%

Ha van rá módod és találsz női orvost, akkor menj hozzá szerintem is. Csak előnye lehet ffi kollegájával szemben, hátránya semmi.


A férfiak is férfi orvoshoz mennének prosztata vizsgálatra, ha van választás és nem nőhöz. (párom, bátyám szerint...)


Na és akkor lehet ezt is lepontozni vadászok!

2012. szept. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
92%

Egyszer voltam női nőgyógyásznál. Amikor elég durván felnyúlt és én felszisszentem rámripakodott, hogy mit kényeskedek, nem olyan nagy dolog ez. Tehát butaság, hogy egy nő nőgyógyász empatikusabb. Az, hogy valaki jó orvos-e vagy sem nem nemi hovatartozás kérdése.

Egyetértek azokkal, akik azt mondják, hogy a környezetedben érdeklődj, hogy mások kit ajánlanak.

2012. szept. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
56%
Kedves előző Válaszoló! Remélem sokan olvassák a válaszod. Én mindenesetre maximálisan egyetértek Veled!
2012. szept. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!